Rita Ora i miłosny trójkąt? Gwiazda skomentowała doniesienia o romansie

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
GQ
Rita Ora odniosła się do informacji o trójkącie miłosnym z partnerem i znaną aktorką.

Rita Ora podczas jednej z ostatnich imprez w Sydney została sfotografowana przez paparazzi w intymnej scenie. Choć początkowo gwiazda ignorowała medialne publikacje i plotki o miłosnym trójkącie, w końcu zdecydowała się na komentarz w tej sprawie.

Rita Ora - kim jest?

Rita Ora jest jedną z największych gwiazd muzyki pop. Historia jej kariery jest dość filmowa, bo podczas jednego z występów w Londynie została dostrzeżona przez poszukiwaczy talentów. Wkrótce rozpoczęła współpracę z takimi raperami jak Jay-Z oraz Drake. Później sędziowała w programach X Factor i The Voice, a także zagrała w kilku filmach. Jej fortuna stale się powiększa. Za samą rolę Mii w serii "50 twarzy Greya" zarobiła blisko 4 mln złotych.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 15. Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
#BezCukru 15. Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
wideo 2/16

Na debiutancki album "Ora" nie trzeba było długo czekać. Fani doczekali się krążka w 2012 roku, który szybko znalazł się na szczycie bestsellerów w Wielkiej Brytanii. W kolejnych latach piosenkarka wydawała wiele singli. W 2018 roku światło dzienne ujrzał jej drugi album "Phoenix". Rok później rozpoczęła pracę nad trzecią płytą, ale data jej premiery jest jeszcze nieznana.

Rita Ora dementuje plotki o miłosnym trójkącie

Paparazzi opublikowali niedawno zdjęcia, na których widać, jak Rita Ora, reżyser Taika Waititi i aktorka Tessa Thompson oddawali się wzajemnym czułościom. Dziś miłosny trójkąt, który przyłapano w Sydney, rozgrzewa nagłówki prasy na całym świecie. Rita Ora postanowiła odnieść się do tych rewelacji.

Pikanterii dodaje fakt, iż piosenkarka oraz laureat Oscara Taika Waititi są parą zaledwie od kilku tygodni.

- Czy byłeś kiedyś w sytuacji, w której wypiłeś dużo drinków i wszyscy są twoimi najlepszymi przyjaciółmi? A następnego dnia mówisz: "rozmawiałem z tą osobą w strefie dla palących przez cztery godziny i nie mam pojęcia, kim ona jest?" - mówiła Rita Ora dla magazynu "GQ".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: GQ

Źródło zdjęcia głównego: MEGA/Getty Images

Pozostałe wiadomości