Dolly Parton zdradza sekret swojej urody. Kluczem może być godzina, o której wstaje piosenkarka

Zdradziła sekret swojej urody. Jakich kosmetyków używa?
Dolly Parton
Źródło: Rick Kern/Getty Images
Dolly Parton ma 76 lat i wciąż zachwyca urodą oraz zgrabną sylwetką. Gwiazda postanowiła podzielić się z fanami sposobem na nieskazitelny wygląd. Legenda muzyki country nie używa bardzo drogich kosmetyków. Ma te sprawdzone, które kosztują naprawdę niewiele. Poznajcie sekret kosmetyczki amerykańskiej gwiazdy.

Dolly Parton i jej uroda

Dolly Parton udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o sekretach swojej urody. Gwiazda ma kilka trików, dzięki którym może cieszyć się ponadczasową urodą.

- Wstaję całkiem wcześnie nawet, gdy idę do łóżka późno. Mam w sobie taki mały zegareczek, który wybudza mnie o trzeciej nad ranem. Nie potrzebuję tyle snu, co pozostali. To u nas rodzinne. Mój tata miał tak samo - powiedziała w rozmowie z Insider.

Długi odpoczynek nie jest jej potrzebny, choć chętnie zostaje w łóżku, gdzie np. pisze swoje utwory.

Dolly Parton podkreśla także, że nie wylegiwała się długimi godzinami na leżaku na słońcu, dlatego nie musi radzić sobie z przebarwieniami.

- Nigdy się nie opalałam. Nie mam wielu problemów, z którymi zmagają się kobiety w moim wieku, bo nie grzałam się na słońcu. Pewnie bym to robiła, gdybym mogła, no ale nie mogłam i dziś jestem z tego bardzo zadowolona - podkreśliła piosenkarka.

Jakich kosmetyków używa gwiazda?

Dolly Parton zapewniła, że nie używa tych kosmetyków, o których wiele osób marzy. Nie wierzy bowiem, by bardzo drogie kosmetyki gwarantowały nieskazitelną urodę.

- Nie robię żadnych skomplikowanych rytuałów na cerę. Nie sądzę, że musisz płacić krocie, aby dostać porządny produkt. Większość tych, co kosztują mniej, jest równie dobra, czasem nawet lepsza od tych, które kosztują fortunę - stwierdziła 76-latka.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Źródło: people.com

Źródło zdjęcia głównego: Rick Kern/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości