Gwiazdy

Pseudochirurg zniszczył jej życie. W twarzy miała cement i klej. Jak wygląda dziś?

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
goodhousekeeping.com

Rajee Narinesingh to osobowość internetowa, która wiele lat temu padła ofiarą pseudochirurga. Choć trudno w to uwierzyć, celebrytce wstrzyknięto mieszankę cementu, uszczelniacza do opon, kleju i olejów mineralnych pod skórę. "Lekarz" miał podrasować w ten sposób policzki, brodę i wargi Rajee. Błędy przeszłości naprawili medycy z programu "Fuszerki chirurgów plastycznych". Jak dziś wygląda Rajee Narinesingh?

W jej twarz wstrzyknięto mieszankę kleju i cementu

Rajee Narinesingh to aktorka, aktywistka LGBT+ i osobowość telewizyjna, która swoją popularność zawdzięcza niefortunnym zabiegom medycyny estetycznej. Rajee pod koniec lat 90. wyszła z szafy jako transpłciowa kobieta i rozpoczęła swoją długą przygodę z operacjami plastycznymi. W 2005 roku celebrytka poddała się serii zabiegów u Oneala Rona Morrisa, który był znany z oferowania drogich zabiegów po niższych cenach.

Operacje plastyczne

Czy można przewidzieć efekty operacji nosa?
Czy można przewidzieć efekty operacji nosa? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Mężczyzna nie był licencjonowanym lekarzem i zamiast silikonu, czy kwasu hialuronowego wstrzyknął pod skórę Rajee mieszankę kleju, cementu oraz oleju. Z biegiem lat substancje zaczęły twardnieć i odkładać się w formie kamieni. Kobieta zmagała się nie tylko z niewyobrażalnym bólem, ale i deformacją twarzy.

Rajee Narinesingh dostała drugą szansę na operację

Rajee przez lata mierzyła się z kompleksami i długo zapewniała, że nie zdawała sobie sprawy z konsekwencji wykonania zabiegu u niewykwalifikowanej osoby. Wstyd i codzienny ból utrudniały jej życie do tego stopnia, że coraz rzadziej wychodziła z domu. Zwróciła się więc o pomoc do lekarzy znanych z programu "Fuszerki chirurgów plastycznych" - Paula Nassifa i Terry'ego Dubrowa, którzy naprawiają błędy kolegów po fachu. Początkowo medycy odmówili Rajee ze względu na zbyt duże ryzyko powikłań. Jednak po jakimiś czasie zaprosili ją do kliniki i oznajmili, że opracowali metodę, która pozwala na uporanie się z tak skomplikowanymi przypadkami jak jej.  

Chirurdzy plastyczni w czasie kilku zabiegów usunęli z policzków i ust celebrytki większość stwardniałego cementu oraz kleju, które po latach zaczęły zagrażać jej zdrowiu. Po długiej rekonwalescencji Rajee doszła do siebie i dziś aktywnie działa na social mediach, ciesząc się zdrowiem i "nową twarzą".

"Fuszerki chirurgów plastycznych" można oglądać na kanale Discovery Life. Premierowe odcinki w każdą sobotę o 23:00.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: goodhousekeeping.com

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/ Future Publishing/ Contributor/instagram.com/rajee_botchedtv

Pozostałe wiadomości