Gwiazdy

Radosław Majdan wypowiedział się na temat swoich byłych małżeństw. Czy żałuje związku z Dodą?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
Party

Wspólne teledyski, wywiady i medialne skandale. Związek Radosława Majdana i Dody podgrzewał atmosferę w polskich mediach. Choć dawni kochankowie od lat nie są już małżeństwem, ciągle chętnie się o nich mówi. Piłkarz zdradził, jak z perspektywy czasu ocenia swój związek z piosenkarką.

Radosław Majdan - kariera

10 maja Radosław Majdan będzie świętować swoje 50. urodziny. Sportowiec urodził się w 1972 r. w Szczecinie. Był wychowankiem i wieloletnim zawodnikiem Pogoni Szczecin. Grał również w Wiśle Kraków, z którą dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski. Wystąpił także w reprezentacji Polski podczas Mundialu 2002 r. Karierę piłkarską zakończył siedem lat później.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Prywatnie sportowiec jest mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan, z którą ożenił się 10 września 2016 r. Para w czerwcu 2020 r. przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Henryka. To dla Radosława pierwszy raz, kiedy został tatą.

Radosław Majdan - związki

Nie tylko osiągnięcia sportowe Radosława Majdana od lat wzbudzały w mediach ogrom zainteresowań. Dużo się także mówiło o jego związkach. Zanim bramkarz poznał Małgorzatę Rozenek, dwukrotnie był żonaty. W 1998 r. poślubił projektantkę mody Sylwię Koperkiewicz. Natomiast w latach 2005–2008, był mężem Dody. W niedawnym wywiadzie udzielonym z okazji 50. urodzin wypowiedział się o swoich byłych żonach.

- Każde z tych małżeństw czegoś mnie nauczyło. I każde z nich jest zamkniętym rozdziałem. Już dawno jestem w innym świecie. Moja rodzina wypełnia mi całe życie, nie mam potrzeby rozpamiętywania przeszłości, zastanawiania się, czy jej żałuję, czy nie. Przecież mówienie o tym nie sprawi, że będę mógł coś zmienić. Kiedy mój syn się do mnie uśmiecha, wiem, że wszystkie zdarzenia z mojego życia prowadziły właśnie do tej chwili. Warto było czekać. Mam nadzieję, że obie moje byłe żony są lub będą równie szczęśliwe jak ja jestem teraz w moim małżeństwie - powiedział "Party".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: Party

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości