Gwiazdy

Filip Bobek i Monika Fronczek w ogniu pytań. Aktorzy rozwiązali quiz o serialu "BrzydUla"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Dzień dobry TVN
Quiz z serialu „Brzydula”
Quiz z serialu „Brzydula” Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Jedną z ulubionych pozycji widzów TVN7 jest serial "BrzydUla". W Dzień dobry TVN gościliśmy aktorów Filipa Bobka i Monikę Fronczek. Gwiazdy wzięły udział w specjalnym quizie z wiedzy o wszystkich sezonach produkcji. Jak im poszło? Sprawdzamy.

Serial "BrzydUla"

Serial "BrzydUla" cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji TVN7. Historia opowiadająca o prostej i nieurodziwej dziewczynie, która rozpoczyna pracę w domu mody, skradła serca publiczności już od pierwszego odcinka. Taki sukces przyniósł również większą rozpoznawalność aktorom takim jak Filip Bobek czy Monika Fronczek.

W Dzień Dobry TVN dziennikarka Sandra Hajduk-Popińska przygotowała dla nich quiz z wiedzy o serialu. Pytania nie były łatwe, jednak skutecznie sprawdziły pamięć aktorów.

Quiz z wiedzy o "BrzydUli"

Pierwsze pytanie nie sprawiło im żadnej trudności. Dotyczyło przedmiotu, który Marek wręczył Uli podczas ich pierwszego spotkania. - Słuchajcie, pewnie kwiaty też tam były, ale to chyba byłoby zbyt proste, gdybym to ja odpowiedział na to pytanie. Aktor oddał głos Marysi Wlodkowskiej. - 10 złotych - odpowiedziała dziewczynka. Odpowiedź oczywiście była prawidłowa.

Sandra Hajduk-Popińska zapytała również o epizod w "BrzydUli" znanej prowadzącej programu TVN7. Tu aktorzy mieli więcej wątpliwości, ale w ostatniej chwili podali prawidłową odpowiedź. - Klaudia El Dursi - powiedziała Monika Fronczek.

W quizie nie zabrało też pytań o język, którego uczyła się postać aktorki czy szczegółów dotyczących rozmów między bohaterami. Zobacz, jak poradziły sobie gwiazdy w poniższym video.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie? "Mogą pojawić się myśli samobójcze"

Czy powszechnie stosowane środki chemiczne mogą wpływać na rozwój dziecka? Badacze nie mają wątpliwości

Pogoda na wtorek. Kolejny dzień z silnymi porywami wiatru

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Dzień dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: Dzień dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości