Gwiazdy

"Projekt Lady 6". Uczestniczki będą walczyć ze swoimi słabościami. Zejdą po 40-metrowej ścianie

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Uczestniczki "Projektu Lady"

W programie "Projekt Lady" każdy odcinek przynosi wielkie emocje. W 7. odcinku uczestniczki będą musiały pokonać strach w ekstremalnym zadaniu. Z kolei Mentorki sprawdzą, czy opanowały już trudną sztukę kompromisu i czy potrafią ze sobą współpracować. Która z nich poradzi sobie najlepiej?

"Projekt Lady 6" - co się wydarzy w 7. odcinku?

Dziewczęta zostaną postawione przed niezwykle wymagającym zadaniem - połączą się w trzyosobowe grupy i będą musiały zająć się nie tylko codziennymi obowiązkami, ale też otrzymają do wykonania specjalne zadanie - rozpalenie ogniska. Sęk tkwi w tym, że bliska współpraca z osobami, za którymi się nie przepada, nie będzie prosta. Walka z czasem będzie działać na ich niekorzyść.

Czy mieszkanki pałacu w Ojrzanowie potrafią kontrolować swoje emocje i trzymać nerwy na wodzy w stresujących sytuacjach? W poprzednich odcinkach programu uczestniczki już niejednokrotnie dały się ponieść. Złość oraz gniew brały nad nimi górę. Jak będzie tym razem?

Zobacz wideo: Rodzinne spotkania w "Projekt Lady"

Rodzinne spotkania w Projekt Lady
Rodzinne spotkania w Projekt Lady To będzie jednej z najbardziej emocjonujących odcinków w 6. edycji "Projektu Lady". Co się wydarzy? Źródło: Dzień Dobry TVN

Ekstremalne zadanie w "Projekt Lady"

Tatiana Mindewicz-Puacz zabierze dziewczęta do miejsca, w którym będą mogły bez żadnych oporów rozładować swoje emocje i pożegnać się ze swoimi demonami z przeszłości. Będą musiały wykazać się siłą fizyczną. To ćwiczenie będzie formą oczyszczenia. Mentorka podczas warsztatów wytłumaczy, jak można radzić sobie ze złością na różne sposoby.

Gościem odcinka będzie Qczaj. Znany trener zabierze uczestniczki na "walk in the sky", czyli zejście po fasadzie budynku mierzącego około 40 metrów wysokości. Panie stawią czoła lękom i pokonają swoje słabości. Czy wszystkie staną oko w oko ze swoim strachem i podejmą wyzwanie?

Premiera 7. odcinka 6. sezonu "Projekt Lady" w piątek o godz. 20.00 w TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są również na Player.pl.

Zobacz wideo:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe TVN

Pozostałe wiadomości