Gwiazdy

Spektakularna metamorfoza w "Projekt Lady". Przemiana Wiktorii zachwyca

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Projekt Lady, Wiktoria Nowakowska
TVN7Projekt Lady, Wiktoria Nowakowska

W najbliższym odcinku programu "Projekt Lady" widzowie mogą spodziewać się ogromnych metamorfoz uczestniczek. Jedną z najbardziej efektownych jest przemiana pochodzącej ze Szczecina, 22-letniej Wiktorii Nowakowskiej. Czy zmiana wizerunku pomoże charakternej dziewczynie w dojściu do finału?

Metamorfozy w Projekt Lady - 6. edycja

Jednym ze stałych wątków programu "Projekt Lady" jest oddanie buntowniczych młodych kobiet w ręce specjalistów od wizerunku. Najnowsza, 6. edycja, od samego początku budzi wiele kontrowersji. Dziewczęta nie stroniły od alkoholu, wulgaryzmów czy agresji. Z łatwością wchodziły w konflikty, nie bacząc na otoczenie. Wiktoria już w pierwszym odcinku przyznała, że jest skonfliktowana z własną mamą i nie toleruje sprzeciwu. 

Założeniem programu jest nie tylko poskromienie złych nawyków. Uczestniczki często przechodzą duchową przemianę. Godzą się ze swoją przeszłością, uczą się przebaczać i rozróżniać dobre maniery, od złych. Okazuje się, że nie każde spotkanie towarzyskie należy świętować nadmiarem alkoholu i głośną muzyką. Przemiany wizerunkowe mają być symbolicznym odcięciem od przeszłości.

Wiktoria Nowakowska - metamorfoza

Jedna z uczestniczek szybko mianowała się zarządcą grupy. Wiktoria Nowakowska nie ukrywała, że lubi znajdować się w centrum zainteresowania. W odcinku, który zostanie wyemitowany w piątek, 29 października zobaczymy zupełnie nowe oblicze młodej kobiety. Wielkim wsparciem okazała się Tatiana Mindewicz-Puacz. Mentorka wytłumaczyła Wiktorii, dlaczego warto, choć na chwilę odciąć się od swojego przydomku i zajrzeć w głąb siebie.

Metamorfoza okazała się spektakularna. Styliści zaproponowali Wiktorii zmianę koloru włosów oraz zachęcili do zrezygnowania z ciężkiego obuwia. Dziewczyna zaprezentowała się w dopasowanej sukience, butach na obcasie i delikatnym makijażu. W ciągu najbliższych tygodni dowiemy się, jak zmiana wizerunku wpłynęła na samoocenę i zachowanie uczestniczki. Okaże się także, czy nowe oblicze pójdzie w parze z pozytywną przemianą wychowawczą.

Wiktoria Nowakowska, Project LadyUczestniczka programu Projekt Lady, Wiktoria Nowakowska
TVN7
Projekt Lady, Wiktoria NowakowskaUczestniczka programu Projekt Lady, Wiktoria Nowakowska
TVN7

Metamorfozy wszystkich uczestniczek możecie zobaczyć już dziś na antenie TVN7 albo na Player.pl.

Zobacz także:

Pijane uczestniczki programu "Projekt Lady". "Są w takim stanie, że nie zauważyły pałacu"

Małgorzata Rozenek-Majdan o 6. edycji "Projektu Lady": "Nowa lokalizacja to tylko początek"

Metamorfozy uczestniczek "Projektu Lady": "To było dla nich duże wyzwanie"

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości