Jak wygląda praca na planie "Mask Singer"? Choreograf opowiedział o kulisach

Autor:
Justyna
Piąsta
Choreograf o pracy na planie muzycznego show
Choreograf o pracy na planie muzycznego show Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

Tomasz Barański, znany tancerz i choreograf, w programie "Mask Singer" przygotowuje niesamowite widowiska taneczne. Co ciekawe, podczas prób występów, nie wie z kim pracuje, ponieważ wszyscy uczestnicy nie mogą ujawniać swojej tożsamości. O kulisach show opowiedział w Dzień Dobry TVN.

"Mask Singer" - choreografie Tomasza Barańskiego

"Mask Singer" to najbardziej emocjonujące, a zarazem tajemnicze show w polskiej telewizji. Co sobotę zapewnia widzom TVN sporą dawkę rozrywki i dobrej energii. Gwiazdy w oryginalnych kostiumach śpiewają na scenie, a zadaniem grupy detektywów i widzów jest ustalenie, kto kryje się pod maską. W programie uczestnicy nie tylko śpiewają, ale również tańczą. Za choreografię odpowiada Tomasz Barański, który podczas prób nie ma pojęcia, kto kryje się pod maską. Nie lada dziwieniem było dla niego, gdy dowiedział się, że w stroju Ośmiornicy był Stefano Terrazzino - jego wieloletni znajomy.

- To nie bywała historia. Stefano był na plananie, a ja cały czas mówiłem do niego: "Droga Ośmiornico idziemy w prawo, teraz w lewo". Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że to jest mój kolega, przecież wiele lat pracujemy razem - wyznał Barański.

Czy dużym wyzwaniem dla choreografa jest stworzenie układu dla osób, które są w ciężkich, obszernych kostiumach? - Tak, to było wyzwanie. Na przykład przygotowywaliśmy choreografię dla Darii Ładochy, która była w stroju Wiedźmy. Miała ruszyć bioderkiem, zrobić przejście, ale w kostiumie tego nie widać. Głównie rękoma musieliśmy pracować, żeby zinterpretować ruchy - dodał Tomasz.

Co się wydarzy w 7. odcinku "Mask Singer"?

Tomasz Barański uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, że najnowszy, 7. odcinek "Mask Singer" będzie bardzo wyjątkowy. - Będą piękne rzeczy, zaskakujące momenty, wszystko jest zupełnie inne. Szukamy rozwiązań, których jeszcze nie było. Była burza mózgów z reżyserem nad kostiumami. Będzie naprawdę bardzo mocno i zaskakująco, ale nic więcej nie mogę powiedzieć - podkreślił Barański.

W rywalizacji pozostali jeszcze: Słońce, Deszcz, Bocian, Kogut, Prysznic i Kot. Kto tym razem będzie musiał zdjąć maskę? Tego dowiemy się już wkrótce. Premierowe odcinki "Mask Singer" w każdą sobotę o godz. 20.00 na antenie TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości