Gwiazdy

Priyanka Chopra i Nick Jonas zostali rodzicami. Gwiazdorska para wydała oświadczenie

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Noworodek

Priyanka Chopra i Nick Jonas powitali na świecie swoją pierwszą pociechę. Indyjska aktorka i członek zespołu Jonas Brothers przekazali radosną wiadomość w mediach społecznościowych. Dziecko urodziła im surogatka.

Priyanka Chopra i Nick Jonas zostali rodzicami

Na Instagramie gwiazdy Bollywood pojawił się niespodziewany wpis. Priyanka Chopra poinformowała o narodzinach upragnionego dziecka i wystosowała do fanów specjalną prośbę.

- Jesteśmy szczęśliwi, że możemy potwierdzić tę wiadomość - powitaliśmy maluszka, którego urodziła dla nas surogatka. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykłym dla nas czasie, w którym chcemy skupić się wyłącznie na rodzinie. Dziękujemy bardzo - czytamy w poście indyjskiej aktorki.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Chopra i Jonas nie zdradzili jeszcze płci ani imienia maleństwa. W komentarzach pod oświadczeniem pojawiło się mnóstwo gratulacji.

Priyanka Chopra o macierzyństwie

Indyjska aktorka i zdobywczyni tytułu Miss World 2000 po raz pierwszy wypowiedziała się na temat macierzyństwa podczas wywiadu w programie "Daily Pop" w stacji E! w styczniu 2021 roku. Wyznała wtedy, że razem z ukochanym marzą o gromadce dzieci. Z nutką humoru dodała, że mogłaby wychowywać tyle pociech, ile potrzebnych jest do stworzenia pełnej drużyny krykieta.

- Rodzina jest dla mnie priorytetem. Zawsze pragnęłam ją założyć - mówiła.

Chopra i Jonas pobrali się 1 grudnia 2018 roku w Indiach. Wokalista i starsza od niego o dziesięć lat ukochana do samego końca utrzymywali wieści o oczekiwaniu na narodziny dziecka w tajemnicy przed mediami.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Catherine Delahaye/Getty Images

Pozostałe wiadomości