Gwiazdy

Szymon Hołownia przywitał na świecie drugą córkę. Pokazał zdjęcie dziewczynki

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Szymon Hołownia

Szymon Hołownia w czwartek o świcie przywitał na świecie drugą córeczkę. Wspólnie z żoną Urszulą Brzezińską-Hołownią chcą spędzić czas z dziećmi, dlatego zapowiedział, że do swoich obowiązków wróci dopiero za jakiś czas.

Szymon Hołownia ma drugą córkę

Szymon Hołownia oraz jego żona Urszula Brzezińska-Hołownia doczekali się drugiej córki. Pod postem na Instagramie pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów.

- Dziś o świcie przywitaliśmy z Ulą na świecie naszą cudowną, drugą córeczkę, Elżbietę Wandę. Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił - napisał Hołownia na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Pod zdjęciem z nowonarodzoną córeczką były prowadzący "Mam Talent!" zapowiedział także, że zamierza nieco odpocząć od swoich obowiązków, by najbliższe dni spędzić w gronie rodzinnym.

- Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy - trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę. No i za Manię, która od dziś jest dumną starszą siostrą - też! :) Potrzebujemy teraz chwili tylko dla nas, to bardzo nasz czas, wiem, że to doskonale rozumiecie, a ja wrócę do Was tak szybko, jak się da - dodał Szymon Hołownia.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Szymon Hołownia - życie prywatne

Szymon Hołownia od 2016 roku jest mężem Urszuli Brzezińskiej-Hołowni. Kobieta jest pilotem myśliwca MiG-29 w stopniu porucznika w Siłach Powietrznych RP. Została uhonorowaną nagrodą Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych za udane lądowanie awaryjne z wyłączonymi silnikami.

Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska-Hołownia są rodzicami dwóch córek - Marii, która aktualnie ma trzy latka i nowonarodzonej Eli.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: East News

Pozostałe wiadomości