Gwiazdy

Karolina Pisarek wspomina dzień zaręczyn. "Zamarłam. Roger powtarzał pytanie"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Sandra Hajduk
Pisarek mówi… tak!

Karolina Pisarek nie ma przed Dzień Dobry TVN żadnych tajemnic. Gwiazda rozpoczyna w towarzystwie naszej reporterki Sandry Hajduk swoją przygodę z przygotowaniami do ślubu. W pierwszym odcinku cyklu "Pisarek mówi... tak!" zdradziła m.in., czym ujął ją przyszły mąż.

"Pisarek mówi... tak!"

W Dzień Dobry TVN wystartował nowy cykl "Pisarek mówi... tak!". Modelka zaprosiła nas do swojego prywatnego życia, dzieląc się kulisami przygotowań do najważniejszego dnia w jej życiu. Towarzyszy jej Sandra Hajduk-Popińska, która wraz z kamerami będzie śledzić przygotowania Karoliny Pisarek i Rogera Salli do ślubu.

Dziennikarka na razie niewiele może nam zdradzić, ale jak przyznaje, w nowym cyklu nie zabraknie miłości. Sandra już po kilku spotkaniach z zakochanymi zauważyła niezwykłą więź, jaka łączy partnerów.

Karolina Pisarek i Roger Salla - historia ich miłości

Historia miłości tych dwoje z pewnością przyprawi widzów o wypieki na twarzy. Karolina Pisarek od długiego czasu ni ukrywa, że jest szczęśliwie zakochana - jej partner to Roger Salla. Poznali się na sali treningowej, ponieważ oboje uprawiają boks. Wpadli sobie w oko, a później okazało się, że nadają na tych samych falach i mają wiele wspólnych pasji.

- Karolina trenowała w tym samym klubie, co ja, z jej przyjacielem, a moim trenerem. Poprosiłem go, żeby ustawił nas jakoś, żebyśmy niedaleko siebie ćwiczyli - zwierzył się Roger Salla.

- Kiedy doszło do spotkania, nie byłem w stanie skleić poprawnego zdania. Nie widziałem piękniejszej kobiety, która zresztą na żywo wygląda lepiej, niż na Instagramie - dodał.

Po kilku miesiącach znajomości, mężczyzna zaproponował Karolinie, by wspólnie zamieszkali. Zakochani niedługo później byli na wakacjach na Malediwach. Tam Salla oświadczył się Pisarek.

- Nie stresowałem się, bo byłem pewien swojej decyzji. Jak przyszło do kluczowego momentu to się zestresowałem - wyznał Roger.

- Zamarłam. Roger powtarzał pytanie. Byłam w szoku i nie mogło to do mnie dojść. Zadzwoniłam do mamy i sama się popłakałam, mówiąc "mamo, wychodzę za mąż" - zwierzała się Karolina.

Roger Salla - kim jest?

Karolina Pisarek wspólną przyszłość będzie budowała z biznesmenem u boku. Jej partner jest jest wiceprezesem ds. finansów w firmie zajmującej się branżą e-commerce. Modelka nie ukrywa, że bardzo jej to imponuje.

- Kiedy wracasz do domu po całym i masz przy sobie osobę, która nie jest z tego świata show-biznesu, to jest to niesamowite - wyznała Sandrze Hajduk-Popińskiej.

Roger także jest zakochany w swojej narzeczonej bez końca. Zapytany o jej wady, nie miał nic do powiedzenia...

- Nie ma ciemnych stron. Są lepsze i gorsze chwile, ale związek nie może być za kolorowy - choć u nas prawie cały czas tak jest - uciął krótko.

Plany ślubne Karoliny Pisarek

Sandra Hajduk-Popińska sama niedawno wychodziła za mąż, więc wie, jak bardzo przygotowania do ślubu są angażujące. Wybór lokalu, muzyków, menu czy fotografia zajmują trochę czasu. Jednak dla każdej z pań najważniejsza jest suknia ślubna. To właśnie o niej będzie drugi odcinek cyklu, który już niedługo.

- Musimy zaplanować, jaką suknię założę. Mam w swojej głowie pomysł- ucięła tajemniczo Karolina Pisarek.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości