Gwiazdy

"Nie mogę udawać, że jestem zdrowy". Antoni Królikowski znika z mediów

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Antoni Królikowski rozwiązał współpracę z federacją, która miała ustawić walkę sobowtórów Zełenskiego i Putina. Aktor przeprosił za swoje postępowanie, wyrażając skruchę i brak refleksji. Poinformował także o problemach ze zdrowiem.

Antoni Królikowski wycofuje się z walki sobowtórów Zełenski vs Putin

Nie tylko polskie, ale i międzynarodowe media informowały w ostatnich dniach o skandalu, jaki wywołały wpisy Antoniego Królikowskiego w mediach społecznościowych. Aktor miał włączyć się w organizację walki sobowtórów prezydentów Ukariny i Rosji w ramach jednej z federacji. Głosów oburzenia nie kryły m.in. polskie gwiazdy, sportowcy i inne osoby publiczne. Małgorzata Rozenek-Majdan, Kamil Glik, Rafał Maślak, Alan Andersz, Tomasz Oświeciński czy Michał Piróg wyrazili swój stanowczy sprzeciw wobec kontrowersyjnej inicjatywy.

Jak reagować na przemoc?

Mąż zgotował jej piekło, teraz trafił do więzienia
Mąż zgotował jej piekło, teraz trafił do więzieniaDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Po kilku dniach, kiedy oburzenie internautów uzmysłowiło organizatorom, ale i aktorowi, że organizacja gali w tym charakterze to zły pomysł - wpisy zniknęły z sieci.

— W związku z ostatnimi wydarzeniami chcę ogłosić, że rezygnuję ze współpracy z federacją (...). Promowanie gali skojarzeniami z tą okropną potworną wojną za naszą wschodnią granicą, było złą drogą. To było złe. Ponoszę tego konsekwencje i zrobię wszystko, żeby pomóc ofiarom wojny na Ukrainie — powiedział Antoni Królikowski na zamieszczonym w sieci oświadczeniu.

To jednak nie wszystko, co miał do zakomunikowania fanom.

Antoni Królikowski ma poważne problemy ze zdrowiem

— Ostatnie miesiące to dla mnie ciężki czas. Nie mogę udawać, że wszystko jest okej, że jestem zdrowy i silny. Muszę się wykurować, bo mam dla kogo żyć — dodał na nagraniu Antoni Królikowski. Aktor postanowił zagrać z fanami w otwarte karty. Wprost przyznał, że znajduje się na życiowym zakręcie. Choć nie zdradził o co chodzi, sprawa wydaje się być poważna.

W związku z medialnym zamieszaniem, ale i koniecznością zadbania o swoje zdrowie, Antoni zapowiedział medialną przerwę. Nie zdradził, na jak długo znika...

— Dlatego znikam. Żałuję, że zawiodłem, że to zaszło za daleko. Do zobaczenia — podsumował.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości