Gwiazdy

Piotr Żyła przestaje ukrywać nowy związek? Skoczek opublikował tajemnicze zdjęcie: "Pieter w duecie"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja jakoby w życiu Piotra Żyły pojawiła się nowa miłość. Sportowiec do tej pory nie potwierdził związku, jednak na Instagramie zamieścił tajemnicze zdjęcie sugerujące, że to prawda.

Nowa partnerka Piotra Żyły

W 2018 roku sportowiec rozstał się ze swoją żoną, Justyną. Para ma dwójkę dzieci. Od tego czasu Piotr nie udostępniał informacji dotyczących życia uczuciowego, jednak wszystko wskazuje na to, że skoczek jest szczęśliwie zakochany! Na jego instagramowym profilu najpierw pojawiło się "oświadczenie" dotyczące ostatnich spekulacji, a następnie wymowne zdjęcie sugerujące, że w jego życiu pojawiła się kobieta.

OŚWIADCZENIE: Hmmm wiem, wiem miałem już nie komętować, ale może jednak skomętuje, nie może lepiej nie będe komętował, chyba że skomętuje, albo nie będe komętował, tak skomętuje, nie postanowiłem nie komętować, jednak tak skomętuje, nie już nie komętuje, tak będe komętował, komętowanie nie ma sensu, albo jednak ma, no dobra po bardzo długich rozważaniach za i przeciw postanowiłem że skomętuje całą tą zaistniałą sytuacje i napisze bardzo krutko ale treściwie [...] nie mam już nic do stracenia ostatni raz ostatni powiem prosze: Miłego Słonecznego Weekendu Życze Wszystkim??????

- napisał z nutą sarkazmu Piotr Żyła.

Z jego "oświadczenia" ciężko cokolwiek wywnioskować, ale zakładamy, że właśnie o to chodziło. Jednakże następne opublikowane zdjęcie nie pozostawia wiele do życzenia.

Pieter w duecie

- skomentował krótko.

Opublikowane zdjęcie natychmiast zyskało przychylność fanów. Pod postem pojawiły się gratulacje i radość z tego, że Piotr odnalazł szczęście.

Mama nadzieję że w końcu jesteś szczęśliwy ??️

No i prawidłowo żyć nie umierać!!! szczęścia!?✊✊✊✊

- czytamy.

Z kim spotyka się Piotr Żyła?

Media twierdzą, że wybranką Piotra Żyły jest Marcelina Ziętek - 22-letnia, początkująca aktorka, która zdobyła popularność dzięki roli w serialach dla młodzieży: "Szkoła" i "19+". Z jej instagrama możemy dowiedzieć się także, że dziewczyna brała udział w konkursach piękności - zdobyła tytuł Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek.

Już w Walentynki w mediach społecznościowych Marceliny pojawiło się romantyczne wideo z ukochanym , jednak nikt nie domyślił się, że to właśnie Piotr Żyła.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości