Gwiazdy

Piotr Kupicha doznał kontuzji i trafił do szpitala. Zwrócił się do fanów: "Pacjent będzie żył"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Piotr Kupicha

Piotr Kupicha opublikował w sieci nagranie wprost ze szpitalnego łóżka. Wokalista i lider zespołu Feel doznał kontuzji podczas gry w piłkę nożną. W krótkim komunikacie przekazał, co dokładnie mu dolega.

Piotr Kupicha trafił do szpitala

Piotr Kupicha opublikował na Instagramie post, w którym zasugerował, że otrzymuje od fanów liczne zapytania o to, dlaczego porusza się o kulach. Okazuje się, że wokalista trafił do szpitala po niefortunnym wypadku podczas gry w piłkę nożną. Lider zespołu Feel doznał kontuzji i musiał poddać się leczeniu.

Choroby gwiazd

Monika Miller szczerze o swojej chorobie
Monika Miller szczerze o swojej chorobie
wideo 2/3

Mimo przykrych okoliczności gwiazdor wykazał się dużym optymizmem i nagrał filmik, w którym ujawnił szczegóły zdarzenia oraz z uśmiechem na ustach powiedział więcej na temat swojego stanu zdrowia.

- Szłapa ["noga" po śląsku - przyp. red.] już nie boli. Ścięgno Achillesa – siedem centymetrów u podstawy naderwane, ale głos bez zmian. Będę żył! - oświadczył.

Podobny komunikat zawarł w opisie do filmiku. - Achilles piłki nożnej ze mnie żaden, więc ścięgno naderwane. Pacjent będzie żył - czytamy na Instagramie.

Piotr Kupicha doznał kontuzji. Co z koncertami zespołu Feel?

Filmik, który udostępnił w mediach społecznościowych Piotr Kupicha, został nagrany wprost ze szpitalnego łóżka. Muzyk przez najbliższy czas będzie miał z pewnością ograniczoną swobodę poruszania się. Mimo tego zapowiedział, że nie zamierza rezygnować z pracy i pojawi się na zaplanowanych koncertach zespołu Feel. Wspomniał jedynie, że nie będzie mógł intensywnie przechadzać się po scenie.

- Pozdrawiam, widzimy się na koncertach - zakomunikował. - Koncert na siedząco - dodał, odpisując na komentarz jednej z fanek.

Pod postem Piotra Kupichy pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od sympatyków jego głosu i twórczości. - Jak to mówią: "Żeby kózka nie skakała...". Najważniejsze, że już nie boli, więc będzie dobrze, ale uważaj na siebie. (...) Ścięgno naderwane, a zaciesz na twarzy jest, pełen pozytyw. Dużo zdrowia! - czytamy.

Niedługo później wokalista poinformował, że przeszedł pomyślnie operację i wraca do pełni sił. - Mój nowy skuter - powiedział na nagraniu, pokazując wózek inwalidzki. - Za każde ciepłe słowo - dziękuję, za ciepłe myśli - dziękuję. Już po operacji. Kochani moi, cała reszta bez zmian, widzimy się na koncertach - dodał.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości