Gwiazdy

Piotr Kupicha podsumował 15 lat na scenie. "Nic nam nie jest dane na zawsze"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Muzyczne nowości od zespołu Feel
Muzyczne nowości od zespołu Feel Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

Feel zaprezentował ostatnio wakacyjny utwór "7 stan". Płynące z niego przesłanie mówi, że nie jesteśmy w stanie zatrzymać pędzącego czasu oraz złych rzeczy, które dzieją się w naszym życiu, by później dać o sobie zapomnieć. W studiu Dzień Dobry TVN Piotr Kupicha opowiedział o nowej piosence. To dla niego wyjątkowy czas, bo jego zespół świętuje 15 lat działalności artystycznej.

"7 stan" zespołu Feel

Feel wystąpi podczas festiwalu Top of the Top Sopot Festiwal 2022. To dla zespołu bardzo symboliczny występ, ponieważ to właśnie tam 15 lat temu zdobyli Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności. Co więcej, w tym roku grupa świętuje 15-lecie swojej działalności. Wszystko to ukoronowali singlem "7 stan", który jest zwiastunem nowej płyty.

- Ta piosenka powstała w okresie pandemii. Nic nam nie jest dane na zawsze. Życie pędzi do przodu. Nam się wydawało, że będziemy sobie grać. A tu pauza. Pandemia nas zatrzymała. Każdy zrobił rachunek sumienia. Treść piosenki jest pozytywna, ale powstał kiedy nie było łatwo - mówił Piotr Kupicha.

Piotr Kupicha kontuzjowany

Wokalista przyszedł do naszego studia o kulach. Ostatnio podczas gry zespołowej uszkodził sobie nogę. Kontuzja nie jest w stanie jednak powstrzymać go przed wejściem na scenę.

- Piłka nożna mnie pokonała. Graliśmy profesjonalnie - jak coś robię staram się robić profesjonalnie, choć na co dzień nie gram w piłkę - mówił Piotr Kupicha.

- Do Sopotu na jubileusz dotrę cały i zdrowy. Będzie szybka rehabilitacja - dodał.

Już za niewiele ponad miesiąc - 16 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie rozpoczyna się największe muzyczne wydarzenie telewizyjne w Polsce – Top of the Top Sopot Festival, które w całości będzie relacjonowane w TVN!  Na scenie wystąpi kilkadziesiąt największych gwiazd polskiej muzyki, a wśród nich zespół Feel, który będzie obchodził podczas festiwalu jubileusz swojego 15-lecia. Grupa wystąpi z towarzyszeniem wspaniałych i zupełnie nieoczywistych gości. O tym, kto to będzie, dowiecie się wkrótce. Śledźcie stronę www.TopOfTheTop.pl i www.DzienDobry.TVN.pl Już niebawem szczegółowe informacje na temat programu imprezy i biorących w niej udział artystów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: East News

Pozostałe wiadomości