Piotr Cyrwus zdradza przepis na postną zupę. Jaka jest jego ulubiona potrawa wielkanocna?

CYRWUS_SWIETA
Widzowie Playera i TVN mogą oglądać Piotra Cyrwusa w serialu "Żywioły Saszy - Ogień". Przy okazji telewizyjnej premiery tej produkcji, aktor opowiedział nam także, jakie panują u niego zwyczaje wielkanocne oraz zdradził, czy sam gotuje. Czego życzy widzom z okazji świąt?

Wielkanoc Piotra Cyrwusa

Piotr Cyrwus, który znany jest z wielu różnych ról teatralnych, filmowych i serialowych, niedawno zagrał w nowej produkcji Player i TVN, pt. "Żywioły Saszy - Ogień". Serial będzie można oglądać na antenie TVN tuż po świętach wielkanocnych - we wtorek, 6 kwietnia.

Aktor zaznacza, że choć w Wielkanoc nie przywiązuje większej wagi do tego, co znajduje się na stole, nie wyobraża sobie, aby zabrakło na nim białej kiełbasy. - Musi być - stwierdza i dodaje, że w wielkanocną sobotę robi potrawę, której nauczył się od swojego taty.

- Zupa postna na maślance z chrzanem, do tego kroi się jajko, soli i je się na zimno z chlebem - opisuje Cyrwus. Przyznaje jednak, że ostatnio coraz mniej czasu spędza w kuchni.

Piotr Cyrwus składa życzenia wielkanocne

Aktor "Żywiołów Saszy" zauważył także, że pandemia wiele zmieniła także w jego życiu. Przed jej wybuchem chętnie wychodził do restauracji i innych lokali gastronomicznych, aby spotykać się tam ze znajomymi. Ma jednak nadzieję, że te czasy jeszcze wrócą.

- Życzę wszystkim na święta, żebyśmy w zdrowiu przeżyli, ale zawsze trzeba mieć też trochę szczęścia, słońca i miłości - wskazuje Piotr Cyrwus.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

podziel się:

Pozostałe wiadomości