Piotr Cyrwus

  Nowy serial Player Original "Żywioły Saszy – Ogień" można już oglądać na antenie TVN. W obsadzie znalazł się m.in. Piotr Cyrwus, który wciela się w komendanta łódzkiej policji. Zapytaliśmy aktora, jaki jest Flaku i czy sam utożsamia się ze swoim bohaterem.

  Widzowie Playera i TVN mogą oglądać Piotra Cyrwusa w serialu "Żywioły Saszy - Ogień". Przy okazji telewizyjnej premiery tej produkcji, aktor opowiedział nam także, jakie panują u niego zwyczaje wielkanocne oraz zdradził, czy sam gotuje. Czego życzy widzom z okazji świąt?

  We wtorek 24 listopada na Player.pl premiera drugiego odcinka "Żywioły Saszy – Ogień". Z tej okazji na naszych kanapach zagościli aktorzy Piotr Cyrwus i Andrzej Konopka, którzy wcielają się w role policjantów. Aktorzy uchylili rąbka tajemnicy na temat swoich postaci.

  Dariusz Gnatowski zmarł 20 października w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. Miał 59 lat. W mediach społecznościowych żegnają go ludzie związani ze światem kultury, m.in. Piotr Cyrwus, Andrzej Grabowski oraz Witold Bereś.

  Lato kojarzy się z urlopami, wakacjami i relaksem. Nie wszyscy jednak wypoczywają. Sporo pracy mają m.in. aktorzy z "Na Wspólnej", którzy kręcą nowe odcinki popularnego serialu. Wśród nich jest Aleksandra Konieczna, która opublikowała nietypowe zdjęcie z planu. Zobacz, kto towarzyszy serialowej Honoracie.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Grażynę Wolszczak i Piotra Cyrwusa. Aktorzy, którzy pracują ze sobą na jednej scenie, prywatnie również się przyjaźnią. Jak długo się znają? Kiedy narodziła się ich przyjaźń? Czy aktorzy ze sobą zawodowo rywalizują? I czy z przyjacielem gra się łatwiej?

  Czym jest tzw. "pasta" i dlaczego akurat historia o fanatyku wędkarstwa przekonała Michała Tylkę, do stworzenia na jej podstawie, scenariusza do filmu krótkometrażowego? Jak to się stało, że do projektu dołączył Piotr Cyrwus i czy panowie znają się na wędkarstwie?

  Maja Barełkowska-Cyrwus i Piotr Cyrwus to para, która co prawda, nie posiada recepty na udany związek i "sami nie wiedzą jak to się stało, że przetrwali tyle lat"... ale ich małżeństwo trwa już ponad 32 lata! Oczywiście czasami ponoszą ich nerwy, ale jak mówią - Piotr Cyrwus: "Trzeba umieć ze sobą przebywać. Kiedy jesteśmy w humorze, kiedy nie jesteśmy w humorze...", Maja Barełkowska-Cyrwus: "Ważną rzeczą jest to, że się wysłuchujemy". Jak widać, to działa!

  Jakiś czas temu Filip Chajzer, jadąc autostradą A2, chciał zatankować. Nalał benzynę, otworzył portfel i okazało się, że, nie miał w nim pieniędzy ani karty. W tym samym momencie podszedł do niego pracownik stacji Pan Stanisław Jóźwicki i zaproponował pomoc - chciał za Filipa zapłacić. Naszemu dziennikarzowi było niezręcznie, ale Pan Stanisław przekonał go, że nie jest to dla niego problem - zawsze płaci za zapominalskich i nikt go jeszcze nie oszukał. Historia ta wzruszyła jego fanów i to właśnie dla nich Filip postanowił odnaleźć Pana Stanisława. Zobaczcie, jak wyglądało ich drugie spotkanie. Okazuje się, że "Panów Stanisławów" jest więcej i to pozwala przywrócić wiarę w człowieka.

  O łatce "Ryśka z Klanu", która przylgnęła do niego mówi: "Nie przejmuję się tym, że byłem Ryśkiem dlatego, że to jest mój zawód". Nam, w Dzień Dobry TVN, opowiedział o swoim warszawskim życiu oraz wyzwaniach jakie sobie stawia i realizuje m.in. o wyreżyserowanej przez siebie sztuce "Emigranci", która miała właśnie premierę w warszawskim Teatrze Polskim.

  Prognozę pogody ze słonecznego Białegostoku, specjalnie dla Piotra Cyrwusa, zaprezentował widzom Dzień Dobry TVN: Rogers Cole Wilson! Sprawdziła się? :)

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN to o czym głośno: światowe media żyją przemianą Bruce'a Jennera w Caitlyn Jenner - porozmawiamy, jakie to uczucie być więźniem własnego ciała. Oprócz tego: Ewa Ewart - najbardziej utytułowana polska dokumentalistka w Madrycie, w miejscu, gdzie się wszystko zaczęło. A także jedna z ulubionych aktorskich twarzy - Piotr Cyrwus nie tylko o życiu po byciu Ryśkiem. Zaczynamy o 8.30!

  Ma na imię Hubert. Jak napisała jego dziewczyna: "jest uroczy i wesoły". Od dawna marzył, aby zostać aktorem. I stało się. Davina Reeves postanowiła spełnić to marzenie. Zaprosiła go na warsztaty aktorskie, które poprowadził... Zobaczcie, kto uczył go aktorstwa i jak Hubert wywiązał się ze swojego pierwszego zadania aktorskiego. Ma talent?

  Gdzie i w jakim celu? Tego dowiedział się reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.Co tam robił Apoloniusz Tajner?

  Aktor, reżyser, producent ma inne życie poza życiem Ryśka z serialu "Klan". Jak przeżył rozstanie z Ryśkiem? - Przecież 15 lat grając w serialu "Klan" zżyłem się z ekipami, produkcją, kolegami aktorami, także po ludzku, gdzieś tam łezka w oku mi się kręci - mówił w Dzień Dobry TVN. Czy rzeczywiście sam poprosił reżyserów filmu o uśmiercenie Ryśka? Czy będzie się chciał na nowo narodzić jako aktor i pokazać ludziom, że potrafi grać?