Gwiazdy

"Perfect Picture". Patricia Kazadi o kulisach sesji z Kasią Dziurską. "Mam uszkodzone żebro"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Patricia Kazadi o zwyciężczyni "Perfect Picture"
Patricia Kazadi o zwyciężczyni "Perfect Picture"
wideo 2/5

Katarzyna Dziurska wygrała program "Perfect Picture". W finałowym odcinku wykonała sesję zdjęciową Patricii Kazadi. Jak prowadząca show ocenia fotograficzne umiejętności zwyciężczyni? Opowiedziała o tym w rozmowie z Justyną Piąstą z dziendobry.tvn.pl.

"Perfect Picture". Patrycia Kazadi o Katarzynie Dziurskiej

Kasia Dziurska okazała się bezkonkurencyjna i wygrała pierwszą polską edycję show "Perfect Picture". To właśnie ona zrobiła najlepsze zdjęcie Patricii Kazadi, które pojawi się na okładce magazynu "Viva!".

Prowadząca program wyznała, jak jej się pracowało z Kasią, a także jak czuła się przed jej obiektywem. - Ta sesja była podzielona na dwie części. Pierwsza część to była okładka, a teraz jesteśmy na planie sesji do środka i czuję się już bardzo komfortowo, bo już były pierwsze koty za płoty. Czuję się już pewniej. Przy pierwszej sesji było bardzo dużo emocji. Kasia walczyła tą okładką o zwycięstwo. Bardzo mi zależało, żebym się wykazała, żeby Kasia miała jak najpiękniejsze zdjęcie i żeby była z niego zadowolona. To też jednak taka moja podopieczna w programie, więc chcę jej pomóc. Chcę, żeby się czuła dobrze, pewnie i by mogła pokazać swój talent od jak najlepszej strony - powiedziała Patricia Kazadi.

Sesja do wywiadu okładkowego była dla Patricii nie lada zaskoczeniem. Dała Kasi pole do popisu. - Oddałam się kompletnie w jej ręce. Mam pełne zaufanie. Nawet nie wiedziałam, jakie są inspiracje, aż do dzisiaj. Absolutnie nie wiedziałam, w co zostanę włożona, nawet nie widziałam stylizacji. Pierwszy raz uczestniczę w takiej sesji, gdzie nie miałam w ogóle wkładu własnego w powstawanie od zaplecza - stwierdziła.

Progres Katarzyny Dziurskiej w "Perfect Picture"

Patricia w każdym odcinku "Perfect Picture" towarzyszyła uczestnikom i mogła obserwować ich rozwój. Jak ocenia umiejętności zwyciężczyni?

- Kasia robi ogromny progres z dnia na dzień. Ja nie nadążam za tą kobietą. To jest torpeda. Co chwilę ma jakieś nowe wyzwania. Jest niesamowicie inspirująca. Ja przy niej nie będę słabsza. Mam dzisiaj uszkodzone żebro i myślę sobie, że Kasia by nie narzekała. Kasia pozowałaby dzielnie, więc ja też dzisiaj dzielnie pozuję, nie narzekam. Chcę, żeby była ze mnie dumna i zadowolona, tak jak ja jestem z niej każdego dnia. (...) Ona we własnym zakresie cały czas się rozwija i pracuje. Jest niezwykła - podkreśliła prowadząca "Perfect Picture".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości