Gwiazdy

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak i ich życie po "Prince Charming". Jak będą świętować swoją rocznicę?

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak - rok wspólnego życia
Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak - rok wspólnego życia Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Od finału programu "Prince Charming" minął rok, a książę i zwycięzca show nadal są parą. W studiu Dzień Dobry TVN Jacek Jelonek oraz Oliwer Kubiak opowiedzieli, jak minął im ten czas. Jakie mają plany? Jak zamierzają świętować rocznicę?

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak rok po "Prince Charming"

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak są parą od roku. Ich miłość rozkwitła w programie "Prince Charming". Obaj zgodnie potwierdzili, że od momentu zakończenia show czas mijał im wyjątkowo szybko. Jak zamierzają świętować rocznicę?

- Planujemy odwiedzić Malagę, tam się poznaliśmy, to taka sentymentalna podróż. Mamy zamiar zabrać naszego psa tam, żeby sobie spędzić sobie trochę czasu w Maladze i powspominać te początki, jak to było - mówili w Dzień Dobry TVN.

Dla obu panów to był bardzo intensywny czas, ale odnaleźli się w tym doskonale. Jacek Jelonek ostatnio miał wiele obowiązków, w których wspierał go Oliwer Kubiak.

- Zleciało to szybko, Jacek był wykończony, wracał do domu i po prostu musiał najpierw godzinę poleżeć, później chwilę rozmawialiśmy, potem szliśmy spać. Zleciało szybko, ale było warto, odkrył w sobie nowy talent - powiedział Oliwer Kubiak.

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak - nie ma miejsca na kłótnie

Para niedawno wróciła ze wspólnego urlopu, a teraz planuje kolejny, rocznicowy, żeby uciec od szarówki, którą mamy za oknem. To, co w trakcie rozmowy zwróciło uwagę prowadzących Dzień Dobry TVN, to fakt, że panowie są bardzo zgodni.

- Nie mieliśmy żadnego momentu, w którym się pokłóciliśmy. Nawet przed przyjazdem do was tutaj zastanawialiśmy się, czy mieliśmy takie momenty trudniejsze, że naprawdę się pokłóciliśmy, mieliśmy ciche dni. A tak naprawdę przez ostatni czas i moje zajętości tych powodów było bardzo dużo i one się nie zdarzyły - powiedział Jacek Jelonek.

Panowie po zakończeniu "Prince Charming" zamieszkali razem w Warszawie. Domowymi obowiązkami podzielili się w taki sposób, żeby nie generowało to spięć.

- Życie weryfikuje wszystko i tak naprawdę wspólne zamieszkanie, wtedy zobaczyliśmy, że dogadujemy się w takich podstawowych sprawach i to bardzo nam pomogło budować tę relację, którą mamy dzisiaj - wyjaśnił Jelonek.

Nie chcą wybiegać w przyszłość z kolejnymi planami. Jeśli chodzi o ślub, czekają na odpowiedni moment i podkreślają, że w ich związku wszystko wychodzi naturalnie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości