Anna Markowska potwierdziła związek z Kubą Wojewódzkim. "Zaczęliśmy fajnie się czuć w swoim towarzystwie"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Kiedy kochamy zbyt mocno
Kiedy kochamy zbyt mocno
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość rośnie wokół nas
Miłość rośnie wokół nas
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Miłość, która nie zna granic
Miłość, która nie zna granic
Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki
Dom pełen miłości
Dom pełen miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Miłość z „Hotelu Paradise”
Miłość z „Hotelu Paradise”
 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Anna Markowska oficjalnie potwierdziła związek z Kubą Wojewódzkim. Modelka zdradziła, że partner odezwał się do niej wiele miesięcy temu w sieci, jednak zawstydzona nie odpisywała mu przez kolejne pół roku. Co połączyło tych dwoje?

Anna Markowska – kto to?

Anna Markowska dała się poznać za sprawą 7. edycji programu "Top Model". W modelingu pracowała jednak dużo wcześniej. Ograniczeniem okazała się choroba. Dziewczyna ma za sobą zmagania z nowotworem.

- Chorowałam na nowotwór złośliwy. Były przerzuty i niestety było cięcie. Operacji było w sumie pięć plus dwa przeszczepy. Operację, którą najbardziej pamiętam, to usunięcie całego podniebienia, aż do głowy, nie mogłam jeść, nie mogłam mówić, bo po prostu nie dałam rady — opowiadała w programie "Klinika Naturalnego Piękna".

Po pokonaniu choroby Anna postanowiła wrócić do świata mody i ponownie spróbować swoich sił, tym razem bardziej medialnie. Na jednym z castingów jej urodą zachwycił się sam Marcin Tyszka.

- Jesteś jedną z najładniejszych dziewczyn, które pojawiły się w tym programie we wszystkich edycjach. Jesteś aż za ładna. Czy jesteś pewna, że możesz ćwiczyć? Dziewczyna odpowiedziała: Jestem mocniejsza niż wcześniej - mówił wówczas fotograf.

Anna Markowska opowiedziała o relacji z Kubą Wojewódzkim

Od czasu udziału w "Top Model" o życiu Anny zrobiło się głośno. W zeszłym roku media pisały o tajemniczych spotkaniach modelki z Pawłem Delągiem. Ta potwierdziła jednak, że to tylko przyjaźń.

Od jakiegoś czasu w sieci krążą domniemania, bowiem Anna spotyka się z Kubą Wojewódzkim. Para została przyłapana przez fotoreporterów na festiwalu Open'er i na randce w centrum Warszawy. Po kilku miesiącach modelka potwierdziła spekulacje.

Jesteśmy razem. Kuba odezwał się do mnie, kiedy mieliśmy mieć wspólną współpracę. Z tego wszystkiego ja się tak przestraszyłam wielkiego świata i po prostu się wstydziłam, że nie odpisałam przez kolejne pół roku. Później szczęśliwie się spotkaliśmy i zaczęliśmy fajnie się czuć w swoim towarzystwie. Długo później weszliśmy w związek
- powiedziała Anna Markowska w rozmowie z Damianem Glinką.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości