Patricia Kazadi

  Patricia Kazadi

  Patricia Kazadi zaczynała swoją karierę blisko 20 lat temu. Była wtedy dzieckiem, które dorastało na oczach widzów. Teraz przyznała, że od zawsze była oceniania i jako młoda dziewczyna nie umiała sobie z tym poradzić. W pewnym momencie to popchnęło ją do próby samobójczej. Kazadi w mocnych słowach rozprawiła się z body shamingiem i zapowiedziała, że będzie walczyć z każdym jego przejawem.

  Patricia Kazadi to prawdziwa ikona stylu, która często eksperymentuje z ubiorem, makijażem i uczesaniem. Tym razem udostępniła na Instagramie zdjęcie w pięknym fioletowym garniturze, życząc maturzystom powodzenia podczas egzaminów. Uwagę fanów zwrócił jednak nie tylko outfit celebrytki. Kazadi znów jest blondynką!

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Patricię Kazadi, która stworzyła utwór do filmu "Miłość jest wszystkim". Od jej ostatniej płyty minęły trzy lata. Czy planuje wrócić do muzycznej kariery? Zobaczcie też występ Patricii.

  Gwiazdy i celebryci też mają swoich idoli i kiedy zrobią sobie z nimi zdjęcia, to chętnie umieszczają je w internecie. Tak też zrobiła Marina Łuczenko-Szczęsna - pod koniec sierpnia opublikowała w mediach społecznościowych fotkę ukazującą ją i Cristiano Ronaldo. A kim są ulubieńcy: piosenkarki Patricii Kazadi, blogerki Angeliki Muchy (aka LittleMonster96) i krytyka filmowego Tomasza Raczka? Czy nasi goście mieli okazję spotkać artystów, za którymi przepadają? Za co ich podziwiają? W jaki sposób idole Patricii, Angeliki i Pana Tomasza wpłynęli na ich życie?

  Top of the Top Sopot Festival to trzy dni wspaniałej muzyki, największe gwiazdy i ponadczasowe hity, które porwały publiczność w Sopocie i przed telewizorami. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska była z kamerą Dzień Dobry Wakacje za kulisami największej muzycznej imprezy sezonu. To własnie podczas tego festiwalu zespół Bajm świętował swoje 40-lecie. Czym się stresowała Beata Kozidrak? Czy Edyta Górniak kocha festiwale i dlaczego zapomniała tekstu? Czy długo trzeba było namawiać do udziału w festiwalu Agustina Egurrolę? Zobaczcie, co działo się za kulisami festiwalu.

  W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Urszulę, Andrzeja Krzywego, Patricię Kazadi oraz Agustina Egurrolę, którzy przygotowują się do tegorocznego TOP Of The TOP Sopot Festival. Jakie atrakcje szykują dla sopockiej publiczności?

  Jaką wpadkę na randce zaliczyli: Patricia Kazadi, Marta Wierzbicka, Elżbieta Romanowska i Rafał Cieszyński. Zobaczcie, co zdradzili dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Patricia Kazadi w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przyznała, że nie wyrobiła się z formą do tegorocznego sezonu bikini. Dlatego w swoich mediach społecznościowych ogłosiła "Kazadi challenge". Jakie są jego zasady?

  Blogerka modowa Tamara Gonzales Perea z powodu nieco ciemniejszego koloru skóry była źle traktowana przez swoich kolegów ze szkoły. Dochodziło nawet do tego, że uczniowie czekali na nią po lekcjach, aby zrobić jej krzywdę. Kiedy zaczął się ten koszmar? Czy szkoła ukarała prowodyrów? O swoich przeżyciach Tamara powiedziała w Dzień Dobry TVN. Obok niej na kanapie usiadła wokalistka i aktorka Patricia Kazadi. Czy według nich w Polsce, w ostatnim czasie nasilił się rasizm? Jak zmienić te nastroje?

  Jak będzie wyglądała jutrzejsza impreza na placu Bankowym w Warszawie? W Dzień Dobry TVN o przygotowaniach i atrakcjach jakie czekają na Was podczas Sylwestra z TVN opowiedzieli: Beata Kozidrak, Mateusz Ziółko, Anna Żaczek i Kamil Mokrzycki. Robert Stockinger zabrał kamerę Dzień Dobry TVN na ogromną scenę sylwestrową, na której spotkał się z Patricią Kazadi, Olivierem Janiakiem i Grzegorzem Hyżym, a na naszej scenie, z utworem "Drop in the Ocean", wystąpił OMI, którego również będzie można zobaczyć jutro na podczas Sylwestra z TVN. Zapraszamy jutro o 19.00!

  Na premierze "Boxality", stworzonego przez Agustina Egurrolę spektaklu tanecznego, pojawili się między innymi: Michał Piróg, Edyta Herbuś, Rafał Maserak, Patricia Kazadi. Zobaczcie, co powiedzieli o tym, niezwykłym przedstawieniu.

  Patricia Kazadi to kobieta wielu talentów. Tym razem postanowiła sprawdzić się w roli modelki. Kto ją namówił na udział w projekcie i ile trwało to namawianie? Czy jako mała dziewczynka marzyła o karierze w modelingu? I jak przygotowywała się do sesji? Na planie sesji zdjęciowej z ubraniami w normalnych rozmiarach dla normalnych kobiet była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Patricia Kazadi jest jak kameleon, bo co chwilę zmienia się nie do poznania. Dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła spytać ją o jej metamorfozy i ubraniowe szaleństwa. W której wersji Patricia lubiła się najbardziej? Kiedy Filip Bobek musiał pokochać garnitury? I kim ostatnio inspiruje się Viola Kołakowska?

  Weronika Książkiewicz była swego czasu porywcza. Jaka jest obecnie? Czy rzuca jeszcze talerzami? A czy włoski temperament mają: Agnieszka Włodarczyk, Patricia Kazadi, Dawid Woliński i Jakob Kosel? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  20 lat temu ruszył TVN. O swoich początkach w stacji powiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej: Patricia Kazadi i Małgorzata Socha. Jaki był pierwszy autorski program Patrici? Kto jest jej idolką? Jaka rola była przełomowa dla Małgosi?

  Są kobiety, które w kwestii stylu radzą się swoich mam. Czy należą do nich: Julia Kamińska, Magdalena Frąckowiak, Małgorzata Socha, Beata Sadowska, Agnieszka Włodarczyk, Patrycia Kazadi i Hanna Lis. Zapytała je o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Patricia Kazadi zaprosiła do kuchni Dzień Dobry TVN swoją, prywatną mistrzynię smaku, czyli swoją mamę Barbarę. Wspólnie z Michelem Moranem przygotowały: tatara z polędwicy wołowej, tuńczyka z mango i zapiekaną cykorię.

  Patricia Kazadi przyszła na Bal Fundacji TVN z tajemniczym mężczyzną. Kim jest przystojniak u jej boku? Jak długo są razem? Czym zajmuje się jej partner? Odpowiedzi na te pytania zna dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Patricia Kazadi skończyła 29 lat. Jak obchodziła urodziny? Kto nie został zaproszony? Czym inspirowała się tworząc swoją stylizację? Na imprezie, która zaczęła się o północy, a goście byli trzeźwi, pojawiła się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie jej wywiad z jubilatką.