Gwiazdy

Paweł Domagała z żoną o współpracy przy teledysku. "Wiedziałem czego nie chcę"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Razem w domu, razem w pracy
Dzień Dobry TVNRazem w domu, razem w pracy

W piątek 21 stycznia premierę miał nowy singiel Pawła Domagały pt. "Dzieci u dziadków". Przy teledysku do tej piosenki artysta współpracował ze swoją żoną, Zuzanną Grabowską. Czy są zadowoleni z uzyskanego efektu? O tym wspólnie opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

Paweł Domagała o twórczości

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska są parą od ponad dziesięciu lat. Tworzą udane małżeństwo i wychowują wspólnie dwie córki, 10-letnią Hannę i 4-letnią Barbarę. Choć dużo czasu poświęcają na opiekę nad pociechami i pracę, znajdują również chwile dla siebie. Lubią chodzić do kina i jeździć na wycieczki. Dalej cieszą się swoją obecnością, co widać chociażby po tekstach piosenek Pawła Domagały. Artysta bowiem często zwraca się w nich do swojej żony.

- Zazwyczaj piszę o tym, co u mnie słychać, wobec tego słychać dużo o Zuzie, bo o kim miałby pisać. (...) W wielu piosenkach mam takie wewnętrzne przekazy do bardzo konkretnych osób, (...) ale nie wszystkie są do Zuzy. (...) Nie umiem publicystycznie pisać, czy angażować się w wielkie rzeczy tego świata w mojej twórczości, wobec tego zajmuję się swoim pokojem - wyjawił Paweł Domagała w Dzień Dobry TVN.

Piosenka "Dzieci u dziadków"

21 stycznia miała premierę nowa piosenka artysty. Tekst do "Dzieci u dziadków" napisał Paweł Domagała, muzykę skomponowali zaś Paweł oraz Łukasz Borowiecki. Ten utwór pochodzi z ich nowej płyty pt. "Narnia", która ukaże się na rynku w listopadzie 2022 roku. Muzyk postanowił do projektu zaangażować również swoją żonę i zaproponował Zuzannie Grabowskiej, by odpowiadała za reżyserię teledysku. Choć był to jej debiut w tej roli i początkowo była zestresowana, zaprosiła do współpracy ludzi, których zna, co okazało się strzałem w dziesiątkę.

- Paweł przy tym teledysku bardzo był spokojny. Ja wszystko ogarniałam, a on po prostu stał i słuchał moich poleceń. Była to bardzo fajna przygoda. Zaprosiliśmy do współpracy Joasię Koroniewską i Marcina Steca. Szukałam kogoś, kto pasowałby na taką parę, która ma dzieci. (...) Pomyślałam, że to będzie dobry strzał i rzeczywiście okazało się, że oni razem już wcześniej grali. Chodziło mi o to, żeby stworzyć między aktorami taką chemię i dobre "flow" - mówiła Zuzanna Grabowska w Dzień Dobry TVN.

- Ja wiedziałem, czego nie chcę, a z drugiej strony, wyznaję taką zasadę, że jak już kogoś do czegoś biorę, to się nie wtrącam. Bardzo jestem zadowolony. To jest też fajne, bo jakbym nie był zadowolony, to mógłbym zrzucać odpowiedzialność. (...) Chciałem, żeby ten teledysk wyglądał trochę tak, jakby to był taki kadr czy scenka z retro filmu - dodał Paweł Domagała.

Posłuchajcie piosenki "Dzieci u dziadków" na scenie Dzień Dobry TVN:

Paweł Domagała w piosence „Dzieci u dziadków”
Paweł Domagała w piosence „Dzieci u dziadków”
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek-Linda/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości