Gwiazdy

Paulina Smaszcz skomentowała relację z byłym mężem. Dziennikarka wydała oświadczenie

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozwiedli się po 23 latach małżeństwa. Dziennikarka ostatnio wydała oficjalne oświadczenie, w którym rozprawiła się z pojawiającymi się w plotkarskich mediach doniesieniami na temat ich związku i obecnych relacji.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski - rozwód

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski pobrali się 15 września 1996 roku. W 2019 roku pojawiły się pierwsze doniesienia o rozpadzie ich związku, aż wreszcie na początku 2020 roku, po 23 latach małżeństwa, doszło do rozwodu. Z uwagi na dobro swoich dwóch synów, Franciszka i Juliana, rozstali się w przyjacielskiej atmosferze.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Po zakończeniu relacji oboje stronili od wypowiadania się publicznie na ten temat. W 2021 roku Smaszcz wydała książkę coachingową dla kobiet pt. "Bądź Kobietą Petardą! Jak zająć się sobą i żyć świadomie", w której znalazł się rozdział na temat rozwodów. Zawarte tam cytaty posłużyły wielu portalom do stworzenia artykułów dotyczących życia prywatnego autorki i jej rozstania z byłym mężem. Paulina postanowiła raz na zawsze uciąć spekulacje i wydała oświadczenie. Podkreśliła, że jej poradnik nie jest autobiografią.

Oświadczenie Pauliny Smaszcz

Gwiazda oficjalnie podkreśliła, że ona i jej były mąż po rozwodzie mają dobry kontakt.

- Wiem, że docierają do Was niepokojące informacje dotyczące mojej relacji z byłym mężem Maciejem Kurzajewskim. (...) Oświadczam, że pozostaję z Maciejem Kurzajewskim w bardzo dobrych relacjach. Jestem mu wdzięczna za naszą wspólną historię i kibicuję jego sukcesom zarówno w sferze zawodowej, jak również osobistej. Jako ojciec moich dzieci na zawsze pozostanie osobą mi bliską i będę wspierać jego życiowe, prywatne wybory oraz aktywność zawodową - napisała Paulina.

- Książka "Bądź Kobietą Petardą. Jak zająć się sobą i żyć świadomie?", na którą powołują się wspomniane plotkarskie media, nie jest pozycją autobiograficzną. Użyte w niej przykłady i porównania, mają na celu wspierać kobiety w procesie zmiany, pokazywać drogę i dawać nadzieję na wyjście z najtrudniejszych życiowych sytuacji. Sprowadzanie przytoczonych w niej doświadczeń do, wyrwanych z kontekstu, sensacji, nie tylko godzi w moje dobra osobiste, ale przede wszystkim deprecjonuje wybór Czytelniczek, które uznały tę publikację za Książkę Roku 2021 w kategorii: "Książka Szkoleniowa/Mentoringowa". W mojej działalności szkoleniowej i mentoringowej niejednokrotnie podkreślam, jak ważne są dobre relacje rodziców po rozstaniu - zaznaczyła dziennikarka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości