Gwiazdy

Paulina Krupińska pokazała zdjęcie z synem. "Najfajniejszy facet na świecie"

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Paulina_Krupinska.jpg

Paulina Krupińska-Karpiel bardzo dba o swoją prywatność. Nie jest jednak tajemnicą, że wspólnie z muzykiem Sebastianem Karpielem-Bułecką są rodzicami sześcioletniej Tosi i czteroletniego Jędrka. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się wyjątkowe zdjęcie z synem, które opatrzyła podpisem: "Najfajniejszy facet na świecie". Swój komentarz pod postem zostawił współprowadzący Dzień Dobry TVN Damian Michałowski. 

Paulina Krupińska na wspólnym zdjęciu z synkiem

Paulina Krupińska-Karpiel jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 350 tysięcy osób. Prowadząca Dzień Dobry TVN stara się chronić swoje życie prywatne, dlatego rzadko pokazuje w sieci rodzinne zdjęcia. Ostatnio Paulina Krupińska-Karpiel zrobiła wyjątek i na swoim profilu pokazała fotografię z czteroletnim synem, Jędrkiem.

Napisała:

Najfajniejszy facet na świecie  #jędruś

Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że spełnia się w macierzyństwie. Wraz z muzykiem Sebastianem Karpielem-Bułecką, którego poślubiła w 2018 roku wychowuje córkę Tosię i syna Jędrka. Dziennikarka dzieli swoje życie między Warszawą gdzie pracuje, a Kościeliskiem, skąd pochodzi jej mąż.

Komentarze fanów – "Jak dwie krople"

Zdjęcie Pauliny Krupińskiej-Karpiel z synkiem rozczuliło fanów, którzy w komentarzach pod postem nie kryli swojej sympatii dla prowadzącej Dzień Dobry TVN. Co więcej, wiele osób otwarcie pisało, do kogo ich zdaniem podobny jest mały Jędrek. Swój komentarz pod postem Pauliny Krupińskiej-Karpiel zostawił także jej kolega z pracy, Damian Michałowski, który napisał:

Jak dwie krople!

Na słowa dziennikarza zareagowała Paulina, która odpisała:

Na tym zdjęciu, ale tak to kopia ojca

Fani także podzielali zdanie, że synek dziennikarki jest podobny do swojej mamy. "Śliczny i kropka w kropkę podobny do Pani", "Fajna mama, fajny tato, to i dzieci fajne", "Ale kopia! Synuś mamusi", "Ale podobny do Mamy" – pisali internauci.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Sebastian Karpiel-Bułecka ocenia psychiatrię dziecięcą w Polsce

Sebastian Karpiel-Bułecka ocenia psychiatrię dziecięcą w Polsce
Sebastian Karpiel-Bułecka ocenia psychiatrię dziecięcą w Polsce
Dzień Dobry TVN Online

Autor:Martyna Trębacz

Pozostałe wiadomości