Gwiazdy

Paulina Holtz o wczesnych pobudkach. "Czy tylko ja nie ogarniam czasu rano?"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz

Paulina Holtz zdradziła, że planowanie porannej rzeczywistości nie jest jej najmocniejszą stroną. Aktorka opisała, jak wygląda jej typowy początek dnia. Nie zabrakło charakterystycznego poczucia humoru.

Paulina Holtz o porankach

Paulina Holtz jest aktywna w sieci, gdzie regularnie dzieli się szczegółami ze swojego życia zawodowego i prywatnego. Tym razem aktorka postanowiła pokazać, jak wyglądają poranki z dziećmi. Jak powszechnie wiadomo, nie jest to najłatwiejsza pora dnia.

- Budzik, drugi raz budzik, w końcu wstaję, zrywam się, lecę do dziewczynek sprawdzić, czy powoli się przebudzają. Ubieranie, śniadanie, przygotowywanie posiłków do szkoły - relacjonowała. - Cały czas w pędzie bo muszę odwieźć młodszą córkę do szkoły a potem zdążyć na plan zdjęciowy. A jeszcze po drodze zatankować bo wczoraj mi się nie chciało. Nie chciało mi się też umyć głowy więc muszę to zrobić rano. Liczenie każdej minuty. Jeszcze wyjść z psem. No dobra, chyba wszystko zdążyłyśmy - dodała z ulgą.

Okazuje się, że początkowy pośpiech jest zbędny.

- Co prawda jest już trochę za późno więc śniadanie zamiast zjeść pakuje do pudełka. Marcysiu, zrób mi kawę do kubka termicznego - opisała swój poranek. - Lecę na szybki spacer z psem, w drzwiach zatrzymuje mnie córka: mamo ale dlaczego my się tak spieszymy, przecież jest dopiero siódma a my musimy wyjść o ósmej…. Znacie to? Czy tylko ja nie ogarniam czasu rano - zapytała swoich fanów.

Dzieci Pauliny Holtz

Paulina Holtz jest związana z Markiem Nowakowskim, operatorem filmowym. Para poznała się w 2004 roku i nigdy nie zdecydowała się na zalegalizowanie związku. Wspólnie doczekali się dwóch córek: Antosi i Marcysi.

Zobacz wideo:

Afganki protestują - zamiast burek wolą kolorowe stroje
Afganki protestują - zamiast burek wolą kolorowe strojeŹródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński / East News

Pozostałe wiadomości