Gwiazdy

Paula Tumala urodziła bliźniaki. W sieci pochwaliła się uroczym zdjęciem córeczek

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. East News

Paula Tumala we wtorek została mamą. 14 stycznia na świat przyszły wyczekiwane córeczki, Anastazja i Nadia. Mimo że są wcześniakami, są silne i zdrowe. Jak wyglądają? Koniecznie zobaczcie to słodkie zdjęcie!

Paula Tumala została mamą

Paula Tumala właśnie została mamą uroczych bliźniaczek. Dziewczynki Nadia i Anastazja przyszły na świat we wtorek, 14 stycznia. Modelka zdradziła, że urodziły się wcześniej, niż było to planowane, mimo wszystko ich zdrowie jest stabilne. Szczęśliwa gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie pociech i opatrzyła je komentarzem.

Zobacz więcej na zdrowie.tvn.pl: Objawy i przyczyny ciąży bliźniaczej. Jakie jest prawdopodobieństwo, że urodzą się bliźniaki?

Cześć kochani, dokładnie dwa dni temu o godzinie 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby. Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami. Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu. Trzymajcie za całą naszą czwóreczkę kciuki i życzcie proszę nam dużo zdrówka

- napisała pod zdjęciem.

Zachwyceni fani

Obserwatorzy Pauli zachwyceni byli zdjęciem uroczych, małych dziewczynek. Pod fotografią składali świeżo upieczonej mamie gratulacje i życzyli dużo zdrowia.

Gratulacje kochana! Ogrom zdrówka i siły dla Was.

– napisała jedna z fanek.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości