Gwiazdy

Pamela Anderson zadebiutowała na Broadwayu. Za kulisami wspierali ją synowie

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Mateusz Hładki
Show-biznes w pigułce
Show-biznes w pigułce Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Pamela Anderson podjęła się nowego, aktorskiego wyzwania. Gwiazda, która w tym roku skończy 55 lat, pojawiła się na deskach Ambassador Theatre na Broadwayu, gdzie występuje w musicalu "Chicago". Podczas premiery spektaklu nie mogło zabraknąć jej synów. Brandon Thomas oraz Dylan Jagger kibicowali swojej sławnej mamie.

Pamela Anderson na Broadwayu

Pamela Anderson zdobyła wielką sławę dzięki roli C.J. Parker w serialu "Słoneczny patrol". Piękna blondynka o kobiecych kształtach stała się ikoną seksapilu i mimo upływu lat wciąż jest uznawana za jedną z piękniejszych aktorek w Hollywood. Po długiej nieobecności gwiazda powróciła do mediów na całym świecie. A to wszystko za sprawą nowej roli.

Andreson zadebiutowała na deskach Ambassador Theatre w Nowym Jorku, gdzie przez następne osiem tygodni będzie występować w roli Roxie Hart w kultowym musicalu "Chicago". Widownia z entuzjazmem zareagowała na aktorskie popisy Pameli. Wręczono jej bukiet czerwonych róż i uhonorowano owacjami na stojąco.

Pamela Anderson - synowie

Za kulisami Anderson wspierali jej dwaj synowie: 26-letni Dylan Jagger i 25-letni Brandon Thomas, którzy urodzili się z głośnego związku gwiazdy z perkusistą Tommym Lee.

Pamela na scenie prezentowała się zjawiskowo. Miała na sobie krótki, obcisły, czarny strój i kabaretki. Jak zwykle oczarowała nie tylko aktorskim wcieleniem, ale również i wyglądem.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości