Gwiazdy

Orlando Bloom świętuje 45. urodziny. Do sieci trafiły zdjęcia

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Mateusz Hładki
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd? Dzień Dobry TVN
wideo 2/11
Dzień Dobry TVNCo nowego w świecie gwiazd?

Orlando Bloom z okazji 45. urodzin wybrał się w gronie najbliższych do restauracji. Tego dnia towarzyszyli mu również paparazzi. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Orlando Bloom świętuje urodziny

Znany brytyjski aktor świętował swoje urodziny. Jednak nie celebrował ich hucznie, organizując spektakularną imprezę z gronem gwiazd, a wybrał ciche, zwykłe spotkanie.

W weekend z Katy Perry i przyjaciółmi wybrał się do restauracji w Los Angeles. Restauracji włoskiej, jeśli ktoś zastanawiałby się, czym się raczyli, świętując 45. urodziny. Przypomnę, że Katy i Orlando są narzeczeństwem i mają roczną córeczkę Daisy Dove

Zapewne ten urodzinowy obiad przeszedłby bez większego echa. Bo co w tym nadzwyczajnego? Ale aktorowi świętującemu urodziny towarzyszyli nie tylko najbliżsi, ale i paparazzi. I tak kameralne spotkanie zamieniło się w takie, o którym pisze wiele portali.

45. urodziny Orlando Blooma. Ciekawostki

Przy okazji święta aktora przypomnijmy, że urodził się Canterbury w hrabstwie Kent, a imię otrzymał po XVI-wiecznym angielskim kompozytorze Orlando Gibbonsie. Ukończył National Youth Theatre i zdobył stypendium, które umożliwiło mu naukę w British American Drama Academy. Uczył się też w Guildhall School of Music and Drama. Oto najsłynniejsze filmy z Brytyjczykiem:

  • "Władca Pierścieni"
  • "Helikopter w ogniu"
  • "Piraci z Karaibów"
  • "Hobbit"
  • "Kamdesh. Afgańskie Piekło" 

Zdjęcia z urodzin Orlando Blooma zobaczycie w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości