Gwiazdy

Original ENIGMA Voices z trasą koncertową w Polsce. Gdzie wystąpią?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Original ENIGMA Voices z trasą koncertową w Polsce
Original ENIGMA Voices z trasą koncertową w Polsce Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

Rozpoczyna się trasa koncertowa Original ENIGMA Voices. Muzycy dadzą w Polsce aż siedem wyjątkowych występów. Jak udało im się osiągnąć międzynarodowy sukces i sprzedać ponad 70 milionów płyt? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli wokaliści Fox Lima i Andru Donalds.

Enigma i trasa koncertowa

Artyści z Original ENIGMA Voicesmogą pochwalić się niesłabnącą popularnością wśród polskich słuchaczy. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli widzom, za co kochają nasz kraj i dlaczego zdecydowali się zorganizować tu aż 7 wyjątkowych koncertów.

- Każdy koncert jest inny, nie ma dwóch identycznych. Zawsze mamy nowe wrażenia, odczucia. Widownia zawsze przekazuje ci inne emocje - tłumaczy wokalista i muzyk Andru Donalds. - To wymiana uczuć, widzę często ludzi, którzy płaczą - zaznacza wokalistka i autorka piosenek Fox Lima.

Original ENIGMA Voices w Polsce

Zespół Enigma sprzedał do tej pory ponad 70 milionów płyt. W ten sposób stał się jednym z najpopularniejszych projektów ostatnich dziesięcioleci. - Przekazywaliśmy różne uczucia za pomocą utworów i to spowodowało, że różni ludzie zaczęli kupować nasze płyty - zauważa Andru.

Wokalista podkreślał, że na początku projektu nikt w nich nie wierzył. Całe szczęście artyści nie poddali się i dziś mają na swoim koncie imponujące sukcesy i rzeszę fanów na całym świecie, w tym oczywiście też w Polsce.

Grupa wystąpi w Warszawie, Łodzi, Lublinie, Gdańsku, Zabrzu, Wrocławiu i Krakowie. Trasa potrwa od 28 listopada do 6 grudnia.

Original ENIGMA Voices wystąpiło na scenie Dzień Dobry TVN. Zobacz ich piosenkę "Return to Innocence".

Original ENIGMA Voices w piosence “Return to Innocence”
Original ENIGMA Voices w piosence “Return to Innocence” Źródło: Dzień Dobry TVN

Więcej szczegółów znajdziesz w naszym materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości