Gwiazdy

Nowy uczestnik "Hotelu Paradise 3". Co wiemy o Krzysztofie?

Gwiazdy

To mężczyzna, który doskonale wie, jak zrobić pierwsze wrażenie. W "Hotelu Paradise 3" pojawił się nowy uczestnik. Dobrze zbudowany brunet od razu spodobał się koleżankom z programu. Czym zaskarbił sobie ich sympatię?

Nowy uczestnik "Hotelu Paradise 3"

Ze względów zdrowotnych program musiał opuścić 27-letni Sebastian. Pustka po mężczyźnie szybko została zapełniona. W jego miejsce pojawił się nowy uczestnik.

Krzysztof od razu wpadł w oko współuczestniczkom przygody. Dlaczego? Zawodowy barber to prawdziwy romantyk, który wie, że do nowego miejsca nie wypada przychodzić z pustymi rękami, dlatego dla każdej nowej koleżanki przyniósł upominek. I to nie byle jaki. Mężczyzna na bazarku w Zanzibarze kupił paniom urocze bransoletki.

Nie wszystkim jednak zachowanie Krzysztofa przypadło do gustu. Panowie nie podzielali entuzjazmu Pań. Może poczuli się zagrożeni?

Widząc, że wyciągam do niego dłoń, nie przywitał się ze mną, tylko z wystawionym językiem najpierw dziewczyny

- oburzył się Dawid.

- No nie, rozumiem, że z dziewczynami lepiej się przywitać, ale w gronie, w którym się jest - dodał Maurycy.

Krzysztof – nowy uczestnik "Hotelu Paradise 3"

Krzysztof Świst ma 27 lat i jego rodzinnym miastem jest Rzeszów. Pracuje w męskim salonie fryzur, na stanowisku barbera. Nieobca jest mu także siłownia – to miejsce, w którym spędza dużo czasu. Nie bez przyczyny – Krzysztof jest także trenerem i dietetykiem.

Wiemy, czym się zajmuje, a jaki jest? To dżentelmen i romantyk o wielkim sercu i zawadiackim uśmiechu. Towarzyski i emanujący pozytywną energią. Lubi otaczać się ludźmi, na których może zawsze liczyć, a oni w każdej sytuacji mogą polegać na nim. Ceni siebie za dobre maniery, szacunek do drugiego człowieka i umiejętność wybaczania. Uwielbia też zdrową, sportową rywalizację.

"Hotel Paradise 3" – gdzie oglądać?

W 3. edycji "Hotelu Paradise" uczestnicy oraz widzowie przenoszą się na egzotyczny Zanzibar. Żar tropików, błękitne fale oceanu i przebojowi single oraz singielki. Gorący jest tylko klimat, ale też atmosfera podczas ich pobytu na zapierającej dech w piersiach wyspie.

"Hotel Paradise 3" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są także w Player.pl.

Zobacz też:

"Dziecko ulicy" i "dziecko ulicy Wspólnej" gośćmi Kuby Wojewódzkiego. Zapowiada się męski odcinek

Dawid Podsiadło w czasie pandemii znalazł nowy zawód. Czekają na niego: "rozrywka, nagrody, sława, puchary"

Ekskluzywny Menel po raz drugi został ojcem. "Jaka Matka, taka Córka"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości