Gwiazdy

Natalia Moskal o nowej EPC-e i świętach w dzieciństwie. "Nienawidziłam tego"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
Nastazja Bloch
Natalia Moskal o świątecznej EPC-e
Natalia Moskal o świątecznej EPC-e

Natalia Moskal tuż przed Bożym Narodzeniem spontanicznie wydała świąteczną EPK-ę. Wybraliśmy się na plan klipu do utworu "One wish only" i porozmawialiśmy z wokalistką o życiu prywatnym i artystycznym. Jakie ma plany na najbliższe święta oraz jak wspomina te z czasów dzieciństwa?

Natalia Moskal – plan teledysku

Natalia Moskal ponad rok temu wydała płytę "There is a star", na której znalazło się 14 utworów z filmów Sophii Loren. Swoim głosem artystka oczarowała nie tylko polskich fanów, ale także i Włochów. Dziś Natalia robi międzynarodową karierę, a swoje życie dzieli między Mediolan, a Warszawę.

Tuż przed świętami artystka przyleciała do Polski, by we współpracy z Janem Stokłosą zrealizować nowy projekt – świąteczną mini EPK-ę. Do jednej z piosenek - "One wish only" powstał także klimatyczny teledysk, na plan którego wybraliśmy się z kamerami. Jak wyglądały przygotowania? Natalia oprowadziła dziennikarkę serwisu dziendobry.tvn.pl, Nastazję Bloch po scenie, zabrała ją do garderoby, a także pokazała zdjęcia z dzieciństwa, które były jednym z elementów scenografii.

Pamiętam, że dziadek mnie zmuszał, żebym grała na pianinie i śpiewała kolędy. Nienawidziłam tego. Od tamtej pory w ogóle tego nie robię i nie śpiewam w domu w święta. Włączamy sobie piosenki amerykańskie i polskie kolędy, lecą w tle, a my sobie rozmawiamy

Co więcej, Natalia zdradziła też, że jedyne słuszne dla niej święta, to te spędzone w gronie najbliższych. Gwar rodzinny i wspólne gotowanie są dla niej najpiękniejszym zwieńczeniem całego roku. Artystka zetem jeszcze na chwilę leci do Mediolanu, by już za kilkanaście dni wrócić do domu i pomóc w przygotowaniach.

Podobny wydźwięk ma także nowa piosenka "One wish only". Utwór podkreśla, jak ważny jest czas spędzony z bliskimi nam osobami, gdyż żadna chwila nie trwa wiecznie, a takie sytuacje mogą okazać się ulotne. Drugim z utworów, który pojawi się na krążku, jest piosenka "È Natale", cover znanej włoskiej wokalistki Miny.

Za kulisami kolędy DDTVN
Za kulisami kolędy DDTVNProwadzący Dzień Dobry TVN nagrali świąteczną kolędę
Dzień Dobry TVN

Natalia Moskal – co działo się przez ostatni rok?

Natalia Moskal przez ostatni rok krążyła między Polską a Włochami. Wokalistka przyznała jednak, że czas pandemii trudny był dla wszystkich artystów, również dla niej.

- Udało nam się zagrać tylko jeden koncert, ale przepiękny w ramach festiwalu Literacki Sopot. To była wspaniała okazja, przyszło bardzo dużo ludzi, czego się nie spodziewała. To był pierwszy koncert z piosenkami z płyty "There is a star".

Natalia, oprócz muzycznej twórczości, prowadzi także wydawnictwo oraz pracuje jako tłumacz. Niedawno ukazała się książka "Ostatni Czarny Jednorożec" Tiffany Haddish. Opowiada ona o trudnych losach amerykańskiej standuperki.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości