Natalia Moskal podbija muzyczne Włochy. Na naszej scenie zaśpiewała hit „Tu vuo' fa' l'americano”

Aktualizacja:

Prosto ze słonecznej Italii do naszego studia przyjechała Natalia Moskal. Artystka, która swoim głosem oczarowała Włochów, opowiedziała nam o nowej płycie i życiu poza granicami Polski. Dlaczego kilka lat temu postanowiła zamieszkać w Mediolanie?

Natalia Moskal życie w Mediolanie

Natalia Moskal przyjechała do Mediolanu na ostatnim roku studiów magisterskich. Włoskie miasto tak bardzo spodobało się polskiej wokalistce, że zdecydowała zostać tam na stałe. Od ponad trzech lat piosenkarka zachwyca włoską publiczność, a jej utwory grają największe rozgłośnie radiowe.
- Wracam do Polski bardzo często, bo tu też mam projekty i współpracę z wydawnictwem książkowym. Mieszkam między jednym krajem a drugim, choć domem nazywam już Włochy, Mediolan - przyznała Natalia Moskal w Dzień Dobry TVN.

Natalia Moskal o projekcie inspirowanym włoską kulturą

Polska wokalistka po trzech latach spędzonych we Włoszech postanowiła zrealizować projekt inspirowany włoską kulturą i kinematografią. 13 listopada miała premierę trzecia płyta Natalii "There is a star". Na albumie znalazło się 14 utworów Sophii Loren, które pochodzą z filmów z lat 50. i 60. Produkcją krążka zajął się Jan Stokłosa.
- Przejechałam teraz do Polski zrobić klip do kolejnego singla z tej płyty, utworu „Tu vuo' fa' l'americano”, a później wracam i toczy się dalej promocja. Na płycie śpiewam w 5 językach - opowiada artystka.
„Tu vuo' fa' l'americano” Natalia Moskal zaśpiewała na scenie Dzień Dobry TVN. Zobaczcie wideo.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości