Gwiazdy

"Na Wspólnej". Jak zareaguje Smolny na intrygę Poli?

Gwiazdy

Źródło:
TVN
"Na Wspólnej" - odcinek 3472. Co się wydarzy?
"Na Wspólnej" - odcinek 3472. Co się wydarzy?TVN
wideo 2/13

"Na Wspólnej" to jeden z najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Losy bohaterów serii od lat śledzą miliony widzów. Najnowszy - 3472. odcinek - przyniesie sporo zawirowań. Michał zaczyna bowiem popadać w nałóg, a Smolny atakuje Polę. Co z tego wyniknie?

"Na Wspólnej". Co się wydarzy w 3472. odcinku?

Michał po raz kolejny zamierza grać w pokera. Prosi Zdybicką o dzień wolnego w pracy, by móc udać się do kasyna. Na tropie nielegalnej działalności są mundurowi, o czym Sławek informuje Igę. Śledczy uzgadniają, że do podejrzanego miejsca trzeba wprowadzić policyjnego szpiega…

Tymczasem Pola pokazuje Gwieździe nagrania, na których widać ją i Smolnego w bardzo jednoznacznych sytuacjach. Chce awansować na stanowisko - szefowa działu krajowego w zamian za wycofanie oskarżenia o mobbing i molestowanie. Właściciel gazety nie ma wyjścia… Kiedy dowiaduje się o tym Smolny, jest wściekły. Rusza do ataku.

Z kolei mama Luśki odwiedza Cieleckiego. Eliza robi ojcu wyrzuty, że zaprasza byłą kochankę do jej mieszkania. Rafał pakuje się i wyprowadza do drugiej córki. Kiedy dowiaduje się o tym Eliza, ma pretensje do przyrodniej siostry, że cały czas rozbija jej rodzinę. Dziewczyny zaczynają współpracować.

"Na Wspólnej". Kiedy i gdzie można oglądać?

"Na Wspólnej" to jeden z najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Produkcja emitowana jest od poniedziałku do czwartku. We wtorek, 9 sierpnia o godzinie 20:15 na antenie TVN będzie można zobaczyć premierowy 3472. odcinek. Dostępny jest on również w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości