Gwiazdy

Lady Gaga wdzięczna za dziewięć nominacji do MTV Video Music Awards: "Dziękuję za ten dar"

Gwiazdy

Ariana Grande i Lady Gaga prowadzą w nominacjach do MTV Video Music Awards. Obie mają szansę na 9 statuetek. Gala VMA będzie miała miejsce 30 sierpnia 2020 r. w Barclays Center w Nowym Jorku. Wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Ariana Grande i Lady Gaga nominowane do MTV Video Music Awards

Ariana Grande i Lady Gaga mają szansę zgarnąć najwięcej statuetek MTV Video Music Awards. Ta ostatnia umieściła w mediach społecznościowych post, w którym wyraża swoją radość z wyników.

Jestem bardzo wdzięczna, że mam w tym roku 9 nominacji do #VMA za album 'Chromatica', za 'Rain On Me' i inne występy, które dałem. To taki trudny czas dla ludzi na całym świecie, naprawdę cieszę się, że mam szczęście, że mogę doświadczać takiego dnia jak dzisiaj. Mam nadzieję, że wszyscy będziecie świętować w tej chwili, każdy powinien zostać nominowany do nagrody już teraz. Za męstwo, za odwagę, za siłę ducha. Niech Was Bóg błogosławi i kocham Was, dziękuję za ten dar

- napisała na Instagramie Lady Gaga.

Warto też dodać, że tuż za Arianą Grande i Lady Gagą uplasowali się Billie Eilish i The Weeknd.

MTV Video Music Awards 2020

Gala MTV Video Music Awards odbędzie się 30 sierpnia w Barclays Center w Nowym Jorku. Będzie to pierwsze tak duże wydarzenie muzyczne od czasu wybuchu kryzysu epidemiologicznego.

Z uwagi na pandemię koronawirusa, organizatorzy zdecydowali się jednak wprowadzić pewne zmiany. Uroczystość odbędzie się bez udziału publiczności i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Do tegorocznej gali dodano też nowe kategorie, by docenić prace osób w czasie kwarantanny. Zostaną rozdane statuetki za najlepszy klip stworzony w domu i najlepszy performance w czasie kwarantanny.

MTV Video Music Awards

MTV Video Music Awards uznawane są za jedną z najważniejszych muzycznych imprez na świecie. Każdego roku stacja MTV wręcza nagrody za najlepsze teledyski w kilkunastu kategoriach, w tym Najlepszy Teledysk Roku.

Od 2007 roku o zwycięzcach decydują głównie internauci. Profesjonalne jury typuje laureatów specjalistycznych kategorii, np. najlepsza reżyseria, efekty specjalne, montaż itp.

>>> Zobacz także:

Sam Smith i Burna Boy połączyli siły. Oto utwór "My Oasis"

Billie Eilish wydała nowy singiel. Fani zachwyceni optymizmem "My Future"

Elton John świętuje wyjątkową rocznicę. "Gdybym 30 lat temu nie poprosił o pomoc, byłbym martwy"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości