Córka Moniki Mrozowskiej ma cztery suknie na studniówkę. "Jedna jest z second handu za 3 zł"

Autor:
Nastazja
Bloch
Monika Mrozowska

Monika Mrozowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie najstarszej córki i zdradziła, że już niebawem dziewczyna wybierze się na studniówkę. Gorące przygotowania trwają. Jaką kreację wybierze Karolina?

Córka Moniki Mrozowskiej idzie na studniówkę

Monika Mrozowska potrafi łączyć macierzyństwo z życiem zawodowym. Gwiazda doczekała się czworga dzieci: dwóch córek - Karoliny i Jagody oraz dwóch synów - Józefa i Lucjana. Aktorka chętnie dzieli się z fanami swoim życiem rodzinnym, publikując na Instagramie zdjęcia swoich pociech. Niedawno pokusiła się o wstawienie fotografii najstarszej córki, którą dość rzadko pokazuje.

- Wszystkim osobom zaniepokojonym nieobecnością w moich SM mojej najstarszej progenitury uprzejmie donoszę, że… Karolcia @k_szacillo ma się dobrze (nawet bardzo). Nie chodzi z nami na spacery, bo… jest już na tyle duża (co niestety widać na pierwszym zdjęciu), że ma własne życie, ale … w domowych pieleszach spędza czas rodzinnie, podczas wspólnych posiłków, dyskusji, a nawet od czasu do czasu obejrzy z nami jakiś film. Także… to, że kogoś nie ma na zdjęciu… wcale nie oznacza, że przestał istnieć – wyjaśniła kiedyś Monika Mrozowska.

Gwiazdy o macierzyństwie

Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Ostatnio jednak aktorka pokazała zdjęcie najstarszej córki, informując, że Karolinę czeka ważne wydarzenie – studniówka. Dumna mama wyjawiła, jak wyglądają przygotowania do niej.

Ta dziewczyna za tydzień idzie na… STUDNIÓWKĘ, w którą ja zaangażowałam się tak bardzo, że … skończyło się na kupieniu czterech sukienek wieczorowych (w tym jednej z second hand za 3 zł, ale … to był pomysł i zakup mojej oszczędnej córki) Stanęło na wersji de lux, którą… mam nadzieję, że tegoroczna maturzystka zgodzi się tu opublikować. Jakie to są emocje ! 100 dni do matury Karoliny ? Niech mnie ktoś uszczypnie… No mówię Wam, że ten rok, to będzie emocjonalny 

Monika Mrozowska pokazała najstarszą córkę

Zdjęcie wywołało spore zainteresowanie. Fani dopytywali o kwestię organizacji studniówek, które w wielu szkołach zostały odwołane. Aktorka odpowiedziała: "udało się w jednym z warszawskich hoteli, u Karoliny w szkole jest bardzo mało maturzystów … pewnie dlatego dyrekcja wyraziła zgodę, a ja uważam, że tym dzieciakom się to należy".

Internauci chwalili także urodę Karoliny. Jak przyznali, dziewczyna wyrosła na piękną kobietę. - "Przepiękną ma pani córkę", "Piękny czas, ja z radością wspominam to do dziś!", "Jak ten czas leci" - pisali fani.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości