kreacje

  Gabi Drzewiecka, Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska, Marcin Prokop i Anna Kalczyńska uświetnili trzeci dzień Top of the Top Sopot Festival 2022. Prowadzący wydarzenie, skradli show nie tylko charyzmą i dawką humoru. Ich kreacje oczarowały festiwalowiczów. Podpowiadamy, gdzie znaleźć ubrania inspirowane stylizacjami z Opery Leśnej.

  Pierwszy dzień Top of the Top Sopot Festival 2022 za nami. Podczas koncertu #YOU ARE THE CHAMPIONS w Operze Leśnej pojawiła się plejada gwiazd, a my bawiliśmy się w rytm największych hitów. Oprócz dobrej muzyki nie zabrakło także wystrzałowych stylizacji. Zobaczcie, jak tego dnia wyglądali artyści i prowadzący.

  "Przed prasowaniem finalnym sukienki zawsze coś się stanie z żelazkiem".

  Monika Mrozowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie najstarszej córki i zdradziła, że już niebawem dziewczyna wybierze się na studniówkę. Gorące przygotowania trwają. Jaką kreację wybierze Karolina?

  "Naszym założeniem było, żeby pokazać piękno mody z tamtych lat".

  Lalki to często ulubione zabawki małych dziewczynek, jednak jeszcze kilkadziesiąt lat temu korzystali z nich także dorośli. Na owych zabawkach prezentowane były kreacje, które nosiły później damy na dworach. Teraz poszczególne z nich można oglądać na wystawie w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach.

  To już ponad rok odkąd czerwone dywany zwinęły się, a szelest starannie dobieranych kreacji gwiazd ucichł. Czy każda ze ściankowych stylizacji była udana? A może niektórych nigdy nie udało się pokazać i czekają w szafach na swój wielki moment? Sprawdziliśmy, czy gwiazdy tęsknią za wielkimi wyjściami i jak je wspominają.

  93. ceremonia wręczenia Oscarów zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku, na tę wyjątkową okazję gwiazdy przygotowują olśniewające kreacje. Które z poprzednich lat wciąż wzbudzają zachwyt? Stylizacje omówiła Malwina Wędzikowska, stylistka.

  20 stycznia 2021 roku Joe Biden został zaprzysiężony na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Było to wielkie wydarzenie. Tego dnia śledzono każdy ruch, każdy detal, a szczególnie szeroko komentowane były kreacje polityczek i polityków. Do naszego studia zaprosiliśmy więc Joannę Klimas, projektantkę mody i ekspertkę w dziedzinie ubioru, by przeanalizowała garderobę. Natomiast Filip Chajzer sprawdził, jakiej muzyki lubią słuchać politycy.

  Jak nosić bieliznę tak, by nie było jej widać? O czym należy pamiętać zakładając silikonowy biustonosz? Jaki biustonosz jest absolutnym hitem tego sezonu? Czy ta niewidoczna bielizna przeznaczona jest tylko do jednokrotnego użytku? na wszystkie nasze pytania dotyczące bielizny odpowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN brafitterka Monika Kołodyńska.

  Na Pl. Bankowym w Warszawie odbędzie się sylwester TVN. Na scenie wystąpi wiele gwiazd. Jak się przygotowują do imprezy? Kto będzie miał na sobie bieliznę termiczną, a kto postawi na cekiny? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek. Miała nawet okazję zobaczyć eleganckie kalesony Filipa Chajzera. Rozebrał się przed nią na ulicy... :)

  Bal Nocy Letniej Fundacji TVN Nie Jesteś Sam co roku budzi wielkie emocje, zarówno wśród gwiazd jak i ich fanów. Kot w tym roku pojawił się na balu? Czyja kreacja zrobiła największe wyrażenie? I który bal najbardziej zapadł w pamięć: Małgorzacie Rozenek-Majdan, Zosi Ślotale, Kamilowi Haidarowi, Kindze Rusin, Paulinie Krupińskiej, Annie Lewandowskiej, Monice Olejnik, Cezaremu i Edycie Pazurom, Kubie i Agnieszce Wesołowskim, Małgorzacie Sosze i Weronice Rosati? Zobaczcie relację z wydarzenia dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej.

  Na Gali MET 2017 - jak co roku - pojawiło się wiele gwiazd. Kto? Czyje kreacje przykuły największą uwagę? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. W co ubrałby się Marcin Prokop, gdyby wybrał się na tę galę?

  W nocy czasu polskiego odbyła się 89. ceremonia wręczenia Oscarów, za rok 2016. Jak gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie? Czyja suknia została uznana za najgorszą? Dlaczego Meryl Streep popadła w konflikt z Karlem Lagerfeldem? O najpiękniejszych kreacjach oscarowej gali i kulisach ceremonii mówiła w Dzień Dobry TVN dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Okazuje się, że podczas wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej nie mniej ważne, co same wyniki, istotne są kreacje z czerwonego dywanu. Gwiazdy, by skupić na sobie uwagę fotoreporterów przygotowują się do Oscarów na wiele miesięcy przed galą. Czy nie jest to zbyt powierzchowne? Do czego są w stanie posunąć się gwiazdy, by ich kreacje były przez długi czas komentowane w mediach? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ula Chincz i Filip Chajzer postanowili na własnej skórze przekonać się o jakości chińskich produktów. Czy siedem sukienek, za które dziennikarka Dzień Dobry TVN wydała łącznie 350 zł warte były swojej ceny? Czy ich jakość spełniła oczekiwania Uli? Która z kreacji wpadła w oko wybitnemu specjaliście od mody - temu, który odkrył słynny duet "Schleswig i Holstein", a teraz nowych projektantów Wontona i Jangcy? :-) Kreacje Uli Chincz ocenił swoim wprawnym okiem Filip Chajzer, znawca chińskiej mody!

  Patricia Kazadi niejednokrotnie udowodniła, że bardzo lubi bawić się modą i nie unika odważnych kreacji i intensywnych barw. Skąd czerpie modowe inspiracje? Czy jest coś czego Patricia nigdy nie założy? Z kim najchętniej współpracuje gwiazda? Co ją fascynuje?

  Nie tak dawno Joanna Horodyńska skrytykowała jedną z kreacji Anny Muchy. Którą? Jak aktorka zareagowała na tę krytykę? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się również, dlaczego Anna Mucha lubi nosić odważne ubrania.

  Sezon studniówkowy w pełni, dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, czy pamiętają swoje bale. Jakie kreacje miały na sobie? Czy ktoś im towarzyszył? Co powiedzieli: Kinga Rusin, Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Ewa Farna, Mikołaj Roznerski, Izabela Janachowska, Mateusz Hładki, Barbara Kurdej-Szatan, Edyta Herbuś?

  Edyta Herbuś wyjeżdża z Polski. Dlaczego? Gdzie jedzie? Jak długo zamierza pozostać poza granicami Polski? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Małgorzata Socha uchodzi za ikonę stylu. Czy projektanci szyją kreacje specjalnie dla niej? Jak często dostaje propozycje od znanych projektantów?

  Dlaczego w kolorowej prasie ważniejsze jest to, co gwiazdy mają na sobie niż to, co robią w życiu? Czy kreacje, które zakładają mają wpływ na ich karierę? Co powiedziała Agnieszce Jastrzębskiej: Joanna Przetakiewicz, Natalia Klimas, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Małgorzata Socha, Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch?

  Na gali Orły "oberwało się" Joannie Kulg za kreację, w której wystąpiła. Kiedy Agnieszka Jastrzębska spotkała Joasię musiała ją zapytać, czy przejmuje się krytyką? Dlaczego na gali często się przebierała? Kto przypuścił atak na Joannę? "Wielkie gwiazdy nie powinny się tłumaczyć głupcom" - kto zdobył się na tak odważną maksymę?

  Nowa twarz w świecie mody! Katarzyna Łęcka, właśnie wróciła z tygodnia mody w Nowym Jorku. Jakie zebrała recenzje? Co jest dla niej inspiracją? Jak zaczęła się jej przygoda z modą i gdzie stawiała swoje pierwsze kroki? W studiu Dzień Dobry TVN z Katarzyna Łęcką rozmawiała Jolanta Pieńkowska.

  Stylistka Ewelina Rydzyńska udzieliła porad, jak w tę wyjątkową noc sylwestrową wyglądać zjawiskowo, olśniewająco, modnie oraz wzbudzić zachwyt wszystkich obecnych na imprezie. Zaprezentowała kreacje na tradycyjną "domówkę" oraz na większe, bardziej wystawne przyjecie.

  Styczeń to sezon studniówkowy. Jak ubrać się na przyjęcie wieczące naukę w liceum, by wyglądać modnie i wystrzałowo? Stylistka Ewelina Rydzyńska przygotowała trzy stylizacje dla dziewczyn i dwie dla chłopaków. Ubierz się za 260 złotych, 190 a nawet za 150! Żadna z naszych kreacji nie przekroczyła kwoty 300 złotych, a każda była jak spod igły!

  Od zawsze uwielbiała ciuchy. Swoją kolekcją zachwyciła samą Anję Rubik. O pasji do szycia ubrań, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała bohaterka kolejnego cyklu „Kobiecy biznes” Ewelina Kustra.

  Hollywood po raz 64. rozdało Emmy - najważniejsze amerykańskie nagrody telewizyjne. Wielkim zwycięzcą okazał się serial Homeland, który zdobył nagrodę dla najlepszego serialu dramatycznego i za najlepszy scenariusz. Nagrodzono też dwójkę aktorów grających główne role w tym serialu. Kto został uznany za najlepszego aktora? Który serial komediowy triumfował? Jakie kreacje królowały podczas Emmy 2012? Której gwieździe pękła suknia na pupie, a który aktor dostał owacje na stojąco? Odpowiedzi na te pytania zna dziennikarka Anna Wendzikowska.

  Agnieszka Jastrzębska była na aukcji charytatywnej, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji TVN "nie jesteś sam". Podczas aukcji licytowano butelki wody w niezwykłych kreacjach od najlepszych polskich projektantów. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała gwiazdy o najbardziej niezwykłe kreacje, które na siebie założyły. Co powiedziała jej Joanna Przetakiewicz, Martyna Wojciechowska i Anna Czartoryska?