Monika Mrozowska opublikowała w sieci rodzinną fotografię. "Odnalazłam zdjęcie, które datuję na jakiś 1991 rok"

Monika Mrozowska w srudiu Dzień Dobry TVN
Monika Mrozowska
Źródło: Tomasz Ubranek/East News
Monika Mrozowska z okazji urodzin młodszego brata postanowiła złożyć mu nietypowe życzenia. W dniu jego święta opublikowała w sieci archiwalne zdjęcie sprzed 30 lat. Fani: "Krnąbrna z Ciebie siostra".

Monika Mrozowska – życzenia dla brata

Monika Mrozowska w nietypowy sposób uczciła urodziny brata. Aktorka opublikowała w sieci stare zdjęcie, na którym wraz z rodzeństwem pozuje na tle Parku Morskie Oko. Jak przyznała, w zeszłym roku pokusiła się o ujawnienie niepublikowanych wcześniej fotografii, więc w tym roku nie mogło być inaczej. Tym razem wybór padł na zimowy kadr, na którym elementem zwracającym uwagę są ogromne śniegowce Moniki.

Kochany młodszy braciszku @tommmmmm65 pomyślałam, że to dobry pomysł, żeby przy okazji Twoich urodzin wygrzebywać różne nasze stare zdjęcia. I tak w zeszłym roku światło dzienne ujrzały NIEPUBLIKOWANE dotąd fotografie , na których wyglądam… jak Twój starszy brat. W tym roku, idąc za ciosem, odnalazłam zdjęcie, które datuję na jakiś 1991 rok… Park Morskie Oko. Za nami Hotel UW HERA… a obok nas nasza sąsiadka ( niestety nie pamiętam imienia) oraz własnoręcznie ulepiony bałwan. Na szczególną uwagę zasługują… MOJE ŚNIEGOWCE #moonboots mogą się przy nich schować. Tomcio! Sto lat kochany. PS mam jeszcze trochę tego w szufladzie i … najlepsze "smaczki" zostawiłam na kolejne lata

Fani Moniki Mrozowskiej wspominają stare czasy

Pod postem Moniki fani pozostawili wiele komentarzy. Internauci składali najserdeczniejsze życzenia bratu aktorki, a także wrócili wspomnieniami do starych czasów. Część osób przyznała, że pamięta kultowe kożuszki, które zimną ogrzewały nawet największego zmarzlucha.

- "Krnąbrna z Ciebie siostra", Żeby się spełniły Twoje wszystkie marzenia Braciszku mojej siostry" – napisała przyjaciółka Moniki. "Miałam taki kożuszek !!! Co to było za ciepełko" - dodała fanka.

Zobacz wideo:

Kultowy biały miś z Krupówek na zdjęciach
Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Ubranek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości