Monika Mrozowska lubi podróżować z dziećmi. "Nie wszystko pamiętam, ale cieszę się z każdego kilometra"

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Monika Mrozowska jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Aktorka chętnie dzieli się z fanami przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa. Tym razem pochyliła się nad rodzinnymi podróżami. W mediach społecznościowych opisała swoje bogate doświadczenia w tej kwestii. Jak gwiazda wspomina bliskie i dalekie wyprawy z pociechami?

Monika Mrozowska o wakacjach z dziećmi

Monika Mrozowska często porusza w sieci tematy związane z macierzyństwem. Aktorka wychowuje czwórkę dzieci, więc publikowane przez nią posty stanowią swoiste podsumowanie zdobytej na przestrzeni ostatnich lat wiedzy. Tym razem doświadczona mama postanowiła podzielić się z internautami wspomnieniami z rodzinnych wakacji.

- Moim pierwszym "samotnym" wyjazdem była kilkudniowa wycieczka z 7-letnią Karoliną i 1,5 miesięczna Jadzią do Kazimierza nad Wisłę. Zrobiłam sobie raz w drodze przerwę na karmienie, ale całość poszła nam sprawnie, co spowodowało, że od tamtej pory zaczęłam dość swobodnie jeździć z dziećmi po Polsce (co nie oznacza, że nie było różnych przygód). W maju 2018 roku z trójką moich dzieci (Józek miał wtedy niecałe 4 lata), moją przyjaciółką i jej psem pojechałam pierwszy raz za granicę do Słowenii. Byłam jedynym kierowcą i pokonałam tę trasę w dwóch turach, z noclegiem w Wiedniu. W wakacje w 2018 roku poszłam o krok dalej i wyjechałam z dzieciakami zupełnie sama do Chorwacji. Też z jednym noclegiem w trasie, wtedy zatrzymaliśmy się w Bratysławie. Wakacje spędzałam częściowo z przyjaciółmi w wynajętym apartamencie, a częściowo sama w namiotach na kempingach z dzieciakami, ale w trasie, poza Karoliną, Jadzią i Józkiem nikt mi nie towarzyszył. To były jedne z najpiękniejszych naszych wakacji, a ja… czułam się jak Super Woman - napisała aktorka pod zdjęciem ze stoku narciarskiego, na którym zapozowała z synkiem siedzącym w wózku.

Instagramowy post wyraźnie udowadnia, że rodzinne podróże sprawiają Monice Mrozowskiej wiele radości. Aktorka zdradziła, że już wkrótce zamierza po raz kolejny udać się na wycieczkę z gromadką swoich pociech.

- W lipcu lub sierpniu marzę o podróży z dziećmi kamperem, na przykład znowu do Chorwacji. Najwyżej zrobimy sobie trasę mocno widokową i będziemy się często zatrzymywać. Czy planuję być jednym kierowcą? Zdecydowanie - zapewniła.

Gwiazdy o macierzyństwie

Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Zobacz wideo: Gdzie, jak i czym podróżować w 2022 roku?

Gdzie, jak i czym podróżować w 2022 roku?
Gdzie, jak i czym podróżować w 2022 roku? Na jakie kierunki turystyczne warto postawić w 2022 roku i jak zaplanować bezpieczną podróż? Źródło: Dzień Dobry TVN

Monika Mrozowska o podróżach z dziećmi

W szczerym poście Monika Mrozowska wspomniała o tym, że nie każdy rodzic czerpie przyjemność z rodzinnych wypraw. Co więcej, niektórzy zakładają, że wspólne wakacje nie mają sensu, bo maluchy i tak nie zapiszą ich w swojej pamięci. Aktorka z przekonaniem podkreśliła, że taka postawa jest jej zupełnie obca.

- To jak się właściwie podróżuje z tymi dziećmi ? Ilu rodziców, pewnie tyle pomysłów. Słyszałam nawet, że podróże z maluchami to tylko męczarnia dla dzieci, a i tak nic z tego nie będą pamiętać. Ja też nie wszystko pamiętam, ale cieszę się z każdego pokonanego kilometra - zapewniła dumna mama czwórki pociech.

Instagramowy wpis Moniki Mrozowskiej natychmiast zwrócił uwagę internautów. Wielu z nich dziękowało jej za szczere, a zarazem niezwykle inspirujące słowa.

"Podziwiam, dla mnie jesteś superwoman", "Po prostu Cię uwielbiam, jesteś dla mnie wzorem", "Podziwiam! Ale dla mnie dzieci nigdy nie były przeszkodą w podróżowaniu. Dla chcącego nic trudnego, najważniejsze, aby się nie nastawiać, tylko płynąć z prądem i godzić się z pokorą na to, co ta podróż przyniesie", "Super i brzmi bardzo inspirująco", "Pełen podziw. Tak trzymać" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości