Monika Jarosińska zmieniła branżę. "Sprowadziłam na wyspę maszyny i zaczęłam swoją misję"

Monika Jarosińska
Bartosz Krupa/East News
Monika Jarosińska nie tylko jest aktorką i wokalistką, ale jak się okazuje, że ma również głowę do interesów. Postanowiła się przebranżowić i na Malcie otworzyła biznes. Kiedyś prowadziła go w Polsce. Co to takiego?

Monika Jarosińska mieszka na Malcie

Monika Jarosińska od kilku lat miesza na Malcie, która stała się dla niej drugim domem. Tam wypoczywa i spędza czas z najbliższymi oraz z mężem. Kilka razy w roku przyjeżdża do Polski, gdzie realizuje się zawodowo. Gra tutaj w serialach, występuje w programach telewizyjnych, a także udziela wywiadów.

Czas pandemii mocno odbił się na środowisku artystycznym. Aktorzy i muzycy mieli zdecydowanie mniej pracy, więc wielu z nich postanowiło się przebranżowić. Albo szukali pracy w nowych zawodach, albo otwierali firmy, które nie były związane z show-biznesem. Podobnie zrobiła Jarosińska. Na Malcie założyła miejsce, w którym kobiety mogą o siebie zadbać i poprawić formę.

Monika Jarosińska - jak zarabia?

Choć Monika jest aktorką i wokalistką, to nie zamierza się ograniczać. Bez problemu potrafi odnaleźć się również w innych profesjach - na Malcie otworzyła swój klub fitness. Specjalny sprzęt przyjechał aż z Polski.

- Artysta zawsze powinien mieć jakąś alternatywę. Nie potrafię siedzieć z założonymi rękami, a ponieważ zauważyłam, że wiele Maltanek ma problemy z otyłością, postanowiłam odświeżyć biznes, który kiedyś prowadziłam w Polsce. Sprowadziłam na wyspę maszyny i zaczęłam swoją misję. Nie tylko odchudzam za pomocą maszyn, ale też służę radą w sprawach odżywiania - wyznała Jarosińska w rozmowie z "Super Expressem". - Bardzo mnie zaskoczyło, że ludzie na Malcie nie mają takiej świadomości żywieniowej jak my - dodała aktorka.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Monika Jarosińska - zachłanna na życie

Dzień Dobry TVN

Autor: Justyna Piąsta

podziel się:

Pozostałe wiadomości