Gwiazdy

Monica Bellucci kończy 57 lat. Pochwaliła się zjawiskową córką

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Monica Bellucci

Monica Bellucci - ikona włoskiego kina - świętuje urodziny. Gwiazda opublikowała zdjęcie swojej córki, Devy, która śmiało podąża śladami słynnej mamy. Uda jej się doścignąć legendę?

Urodziny Monici Bellucci

Monica Bellucci przyszła na świat 30 września 1964 roku w miejscowości Città di Castello we włoskiej Umbrii. Początkowo studiowała prawo i aby zarobić na edukację, pracowała jako modelka. Szybko okazało się, że plan zdjęciowy jest jej bliższy niż opasłe kodeksy i zawiłe paragrafy.

Pierwsza filmowa propozycja pojawiła się, gdy Monica miała 25 lat. Wówczas Dino Risi zaproponował jej rolę w serialu. Dwa lata później zwróciła uwagę Francisa Forda Coppoli i aktorka pojawiła się w "Draculi". Przełomem w jej karierze - oraz życiu prywatnym - okazał się film "Apartament", który przyniósł jej nominację do Cezara oraz miłość. Na planie poznała swojego drugiego męża - francuskiego aktorka i reżysera Vincenta Cassela. Para wspólnie pojawiła się w skandalizującym filmie "Nieodwracalne". Monica Bellucci postanowiła udowodnić światu, że jest aktorką z prawdziwego zdarzenia, a nie modelką grywająca w filmach. W jej portfolio znajdują się role, które stały się kultowe: Malena, Maria Magdalena ,czy Lucia Sciarra. Ta ostatnia kreacja stała się prawdziwą sensacją, czyniąc z niej najstarszą dziewczynę Bonda w historii.

- Nie mogę powiedzieć, że jestem dziewczyną Bonda, ponieważ jestem zbyt dojrzała, by nią być - mówiła w wywiadzie dla "The Guardian" 50-letnia wówczas aktorka. - Lady Bond, kobieta Bonda. Jestem dumna z bycia damą Bonda, bo tak naprawdę Bond jest najbardziej niesamowitym mężczyzną. Wiesz dlaczego? Ponieważ on nie istnieje - twierdziła.

Dzieci Monici Bellucci

Choć jej małżeństwo z Vincetem Casselem nie przetrwało próby czasu i w 2013 roku zakończyło się rozwodem, para doczekała się dwójki dzieci. Pierwsza córka, Deva, przyszła na świat, gdy aktorka miała 39 lat. Druga, Léonie, urodziła się 5 lat później.

Deva spędziła mnóstwo czasu na planach filmowych z rodzicami, a dzieciństwo spędziła na podróżach. 17-latka postanowiła podążać śladami matki i karierę w show biznesie rozpoczęła od modelingu. w 2021 roku pojawiła się w towarzystwie mamy na okładce "Vogue Italia". Wcześniej - podobnie jak Monica Bellucci - współpracowała z domem mody Dolce & Gabbana.

W dniu urodzin na instagramowym profilu Monici Bellucci pojawiły się zdjęcia jej córki pozującej na pokazie Diora podczas Paryskiego Tygodnia Mody. Przed obiektywem Deva czuje się wspaniale. Nikt nie ma wątpliwości, że odziedziczyła zniewalającą urodę po matce, która od lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie, a jej podejście do życia i urody jest inspiracją dla milionów kobiet.

Zobacz wideo: Newsy z show-biznesu

Newsy z show-biznesu
Newsy z show-biznesu Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości