Gwiazdy

Misiek Koterski opublikował intymne zdjęcie ze swoją nową dziewczyną. Fani: "Jak oni czują lato"

Gwiazdy

Michał Koterski

Niedawno Michał Koterski rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, Marcelą Leszczak, z którą wychowuje syna Franciszka. Choć niektórzy nie przekreślali ich związku, bo wielokrotnie zrywali ze sobą i ponownie budowali wspólną przyszłość, wydaje się, że to naprawdę koniec. Aktor opublikował bowiem w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoją nową dziewczyną.

Nowy związek Michała Koterskiego

Informacje o nowym związku Michała Koterskiego podał nie on sam, a reżyser i scenarzysta filmu, przy którym aktualnie pracuje znany aktor. Janusz Iwanowski zdradził, że na planie "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle" Misiek zakochał się bez pamięci w młodej artystce, a uczucie spłynęło na nich niczym grom z jasnego nieba. Informację potwierdziła również sama zainteresowana, która kilka dni temu udzieliła pierwszego wywiadu.

- To jest dosyć świeży temat i troszkę nie chcę zapeszać, natomiast dogadujemy się bardzo dobrze - to mogę powiedzieć. Podzielimy się większymi szczegółami za jakiś czas. (...) Chcieliśmy jak najdłużej zachować to dla siebie, ale - no cóż - gramy na jednym planie, wyszło to dosyć szybko - wyznała Dagmara Bryzek w rozmowie z "Pudelkiem".

Misiek Koterski pokazał zdjęcie z ukochaną

Wydaje się, że rzeczywiście są ze sobą niezwykle szczęśliwi. W niedzielę, 22 sierpnia Misiek Koterski opublikował bowiem w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, jak całuje swoją nową wybrankę. Choć wcześniej pokazywał już z nią fotografie z planu produkcji "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle", jest to pierwsze tak intymne ujęcie udostępnione po potwierdzeniu ich związku. Aktor opisał swój post wyłącznie dwoma serduszkami.

Publikacja wywołała wielkie emocje wśród fanów artysty. W komentarzach pisali oni: "I bardzo dobrze Misiek, bądź szczęśliwy", "Jak oni czują lato", "Wspaniale... Szczęśliwy tata to dobry tata", ale również "Jestem zawiedziona" oraz "Nie rozumiem komentarzy, że ktoś jest zawiedziony. Ludzie, Michał i Marcelina rozstali się dawno i to już nie pierwszy raz. Widocznie od dawna było coś nie tak. Każdy ma prawo do swojego życia i szczęścia. Miał siedzieć i czekać aż Marcelina wróci? Jej też nikt nie broni poznać kogoś nowego. Misiek życzę dużo szczęścia zasłużyłeś na nie".

Wydaje wam się, że będą długi czas tworzyć zgodny związek?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Misiek Koterski o rodzicielstwie

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości