polski show biznes

  polski show biznes

  - Nie miałam odwagi, żeby cokolwiek z tym zrobić - wyznała.

  Dlaczego to zrobiły?

  "Jej syn Jasiek czekał na moją Julkę z bukietem kwiatów. Zrozumiałam, że ktoś, kto nie jest mi aż tak bardzo bliski, obdarzył mnie rzadkim w tych czasach gestem" - opowiada w wywiadzie dla serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Niedawno Michał Koterski rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, Marcelą Leszczak, z którą wychowuje syna Franciszka. Choć niektórzy nie przekreślali ich związku, bo wielokrotnie zrywali ze sobą i ponownie budowali wspólną przyszłość, wydaje się, że to naprawdę koniec. Aktor opublikował bowiem w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoją nową dziewczyną.

  Karolina Korwin Piotrowska skończyła pisać książkę o polskim show-biznesie. Jakie znane nazwiska się w niej znalazły? Czy po jej opublikowaniu spodziewa się pozwów sądowych? Z Karoliną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Aktorka razem zespołem Teatru Kamienica wyjechała na na tournée po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. O wyjeździe Joanna Koroniewska opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Z jakim odbiorem spotkał się spektakl wśród amerykańskiej Polonii? Co aktorce najbardziej spodobało się w Kanadzie? I dlaczego Joannie tak ciężko było wyjechać z Polski na kilka dni?