Gwiazdy

Misheel Jargalsaikhan tłumaczy, czy należy się bać akupunktury. "Można odczuć malutki prądzik"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Sławna serialowa aktorka została lekarką
Sławna serialowa aktorka została lekarką Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Misheel Jargalsaikhan jest nie tylko aktorką, ale także lekarką. Gwiazda znana z "Rodziny zastępczej" zajmuje się medycyną naturalną. W Dzień Dobry TVN tłumaczyła, dlaczego wybrała akurat taką ścieżkę zawodową. Pokazała także, jak stosować akupunkturę.

Misheel Jargalsaikhan została lekarką

Misheel Jargalsaikhan widzowie znają z serialu "Rodzina zastępcza", w którym grała Zosię. Teraz występuje w "Brzyduli". Aktorka od zawsze marzyła, żeby zostać lekarzem. Po skończeniu studiów medycznych zajęła się medycyną naturalną, którą interesuje się od dziecka. Jej mama oraz babcia leczyły właśnie taką metodą.

- Moja pasja do medycyny zaczęła się w pierwszych dniach mojego życia tak naprawdę, bo moja mama jest cudownym lekarzem specjalizującym się właśnie w medycynie naturalnej - powiedziała Misheel Jargalsaikhan. - Mama jest internistką, ale po specjalizacji wybrała drogę medycyny naturalnej, tak jak moja babcia - dodała.

Magdalena Chorzewska o depresji

Magdalena Chorzewska o depresji
Magdalena Chorzewska o depresji
wideo 2/3

Aktorka skończyła także medycynę, jest certyfikowanym lekarzem.

Misheel Jargalsaikhan o akupunkturze

Misheel Jargalsaikhan zajmuje się także akupunkturą. Jak wspomniała, wielu osobom kojarzy się to ze strachem i bólem, bo wykorzystywane są igły. Natomiast podkreśla, że akupunktura docelowo nie powinna boleć.

- Można odczuć malutki prądzik, rozpieranie, ale to nie jest absolutnie ból - powiedziała aktorka. - W medycynie naturalnej wierzymy w układ energetyczny, który składa się z 12 takich głównych meridianów, czyli kanałów energetycznych na przebiegu, których znajdują się właśnie punkty akupunkturowe i tak jak układ nerwowy, każdy punkt się ze sobą łączy - wyznała.

I dodała:

- Żeby nazwać się zdrowym człowiekiem trzeba mieć zdrowe ciało, umysł i duszę - podsumowała. Akupunktura pozwala zredukować stres i obniżyć napięcia.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości