Gwiazdy

Mikołajkowy odcinek "Milionerów". Kto powalczy o milion?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Milionerzy. Kto pojawi się w odcinku specjalnym?

"Milionerzy" to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych na antenie stacji TVN. Już w czwartek, 2 grudnia, widzowie będą mogli obejrzeć wyjątkowy - mikołajkowy - odcinek. Kto powalczy o najwyższą wygraną i na co zostaną przeznaczone pieniądze?

"Milionerzy" - odcinek specjalny

"Milionerzy" prowadzeni przez Huberta Urbańskiego, to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych. Uczestnicy, aby zgarnąć najwyższą wygraną, czyli milion złotych, muszą odpowiedzieć na serie nie najłatwiejszych pytań. Już w najbliższy czwartek, 2 grudnia, o duże pieniądze powalczą wyjątkowi uczestnicy.

W specjalnym - mikołajkowym odcinku "Milionerów" - naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiądą dwie niezwykłe pary - Marcin Prokop i Dorota Wellman oraz Ewa Drzyzga i Michał Kempa. Kwota, którą uda im się wygrać, zostanie przeznaczona na rzecz podopiecznych Fundacji TVN.

"Milionerzy" - mikołajkowy odcinek. Gdzie oglądać?

Jak gwiazdy poradzą sobie z pytaniami? Co zdołają odczytać na pokerowej twarzy Huberta Urbańskiego? Odpowiedzi na te pytania poznacie już w najbliższy czwartek, 2 grudnia. Specjalny, mikołajkowy odcinek teleturnieju "Milionerzy" zostanie wyemitowany o 20.55 na antenie stacji TVN.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości