Gwiazdy

Mikołaj Roznerski pokazał, jak zmienił się na przestrzeni kilku lat. Fani twierdzą: "Jak wino"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
aktor

Mikołaj Roznerski uchodzi za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów, który chętnie publikuje zdjęcia z codziennego życia w swoich mediach społecznościowych. Teraz zaskoczył swoich fanów i pokazał, jak bardzo zmienił się w ciągu 7. lat. Zobaczcie, jak wyglądał.

Filmy z Mikołajem Roznerskim

Mikołaj Roznerski nie miał łatwego startu w show-biznesie i zdarzyło się, że zarabiał odśnieżając warszawskie ulice. W końcu jednak został dostrzeżony. W grudniu 2012 zadebiutował na dużym ekranie w roli młodego ochroniarza w filmie "Supermarket". Potem pojawił się m.in. w "Chce się żyć", "Kochaj!", "Porady na zdrady", "Narzeczony na niby", "Jak poślubić milionera?", a także w obrazie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach".

Ostatnia z wymienionych produkcji opowiada o siedmiu mężczyznach, którzy poszukują miłości i odrobiny szczęścia. Oprócz Mikołaja Roznerskiego zagrali w niej Zbigniew Zamachowski, Paweł Domagała, Maciej Zakościelny, Alicja Bachleda-Curuś czy Barbara Kurdej-Szatan. Niebawem ten hit kinowy doczeka się drugiej części. Z tego powodu Roznerski opublikował zaskakującą fotografię.

Metamorfoza Mikołaja Roznerskiego

W niedzielę 19 grudnia Mikołaj Roznerski pokazał w mediach społecznościowych zdjęcie, które przedstawia jego bohatera z filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" z 2016 roku. Aktor wcielał się wówczas w Tomasza, pracownika korporacji, który miał się żenić, a przez to rozważał, czy chce się wiązać z jedną kobietą na całe życie. Miał wówczas dłuższe włosy i okulary.

Tę fotografię zestawił z obecnym wizerunkiem swojego bohatera po upływie 7 lat. W opisie filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" - czyli kolejnej części produkcji - czytamy, że "Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty".

- "7 rzeczy których nie wiecie o facetach" - 2015 rok, "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" - 2022 rok. Ehhh... Dojrzał mój bohater Tomasz znacznie. A jak chcecie zobaczyć, jak dojrzał, to 28 stycznia w kinach. Pięknej niedzieli - napisał Mikołaj Roznerski na Instagramie.

Fankom spodobał się wizerunek aktora z nadchodzącej produkcji. W komentarzach czytamy: "Jak wino", "Im starszy tym przystojniejszy", "Zmiana na plus", "Już nie mogę doczekać się filmu! Bohater i kiedyś i dziś extra", "Broda dodaje ci uroku" czy "Jaki przystojny!".

Zgadzacie się z ich zdaniem?

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości