Gwiazdy

Ekipa programu "Down The Road 2" o swojej przygodzie. "To była grupa wsparcia kryzysowego"

Gwiazdy

Wyruszyli w trasę po Chorwacji i Grecji. "Down The Road 2" to opowieść o szóstce młodych ludzi, którzy razem z Przemkiem Kosakowskim udają się w podróż swojego życia. Czym ta edycja różni się od poprzedniej?

"Down The Road 2"– Przemysław Kossakowski o programie

Po sukcesie pierwszego sezonu programu "Down The Road. Zespół w trasie" przyszedł czas na drugi. Nowi uczestnicy, nowa energia i nowe przygody. Czym różni się ta edycja od poprzedniej?

Od poprzedniej różni się energią. Wydaje mi się, że kumulacja była na wysokości horyzontu zdarzeń i to było coś, czego obawiałem się, że było zupełnie poza możliwością kontroli przeze mnie. Ale to jest kwestia wieku. Byłem najstarszy z tej grupy. (…) Czułem się przy moich przyjaciołach, jako przynudzający i starający się, żebyśmy cały czas mówili o rzeczach poważnych, chociaż nie zawsze był do tego klimat. Ale byłem prostowany szybko i bardzo sprawnie

- powiedział Przemysław Kossakowski.

Podczas trasy po Chorwacji i Grecji uczestnicy programu rozmawiają i mierzą się z opinią na temat osób z zespołem Downa - widzianych jako niepełnosprawnych, niesamodzielnych i wymagających opieki. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna. Są samodzielni, odważni i niezwykle otwarci. A kiedy pojawiają się kryzysy, wiedzą jak się zachować.

- Takie sytuacje zdarzały się regularnie. To było niesamowite, że wszyscy staraliśmy się zrobić atmosferę, cała grupa pomagała. To było nieprawdopodobne. Każdy kryzys, jeżeli tylko się pojawiał nawet jego symptom, to był rozmasowywany. Cała grupa bardzo się zaciskała i literalnie można powiedzieć, że to była grupa wsparcia kryzysowego – dodał dziennikarz.

"Down The Road 2"– uczestnicy

W drugim sezonie programu Down The Road 2 udział biorą: Paula Rakowska, Paulina Pigan, Paulina Ochocka, Szymon Grzech, Adam Wdówka i Jan Skiba. Ekipa bardzo się polubiła i jest dla siebie wsparciem. Jakie momenty z programu wspominają najlepiej? Panowie są zgodni – kajaki sprawiły im największą radość. A co oprócz nich? - Motory i terenowe auta – zaznaczył Adam Wdówka.

"Down The Road 2" – gdzie oglądać?

Program "Down The Road 2" można oglądać co niedzielę, o 22:00 na antenie stacji TTV. Już dziś wieczorem – 21 marca emisja 5 odcinka programu Przemysława Kossakowskiego. Wszystkie odcinki programu obejrzysz także w serwisie VOD player.pl.

Dla osób, które nie mogą się doczekać emisji programu mamy niespodziankę. - Dzisiaj w mediach społecznościowych TTV, około 21:00, będzie spotkanie online z bohaterami pierwszego sezonu. Nie zapominamy, jesteśmy cały czas w kontakcie – powiedział Przemysław Kossakowski. I my serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Zobacz też:

Ma 74 lata i szykuje się na podbój Marsa - czy polski emeryt spełni swoje marzenie? "To podróż z biletem w jedną stronę"

Polscy fotografowie nominowani w konkursie World Press Photo 2021. Ich zdjęcia zachwycają i prowokują dyskusje

Jarek Brodecki – młody naukowiec o przyrodniczej pasji. Jego kolejny projekt może znacząco przysłużyć się środowisku

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Autor: Anna Korytowska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości