Gwiazdy

Michał Żebrowski pokazał zabawne zdjęcie. Fanka: "Portfel bym oddala w ciemnej ulicy"

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Piotr Bławicki/East NewsMichał Żebrowski

Michał Żebrowski to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Przez lata był utożsamiany z rolami amantów i bohaterów narodowych. Dopiero za sprawą Instagrama, możemy zobaczyć go w nieco innej odsłonie. Ostatnio w mediach społecznościowych, artysta pokazał zabawne zdjęcie na którym w pierwszej chwili trudno go rozpoznać. On sam podpisał je: "Typ Starszy". W komentarzach fani nie omieszkali napisać, jakie było ich pierwsze skojarzenie, gdy zobaczyli fotografię

Michał Żebrowski na Instagramie. "Typ Starszy"

Michał Żebrowski przez długi czas był kojarzony głównie z roli Jana Skrzetuskiego w "Ogniem i mieczem" czy tytułowego Pana Tadeusza w ekranizacji powieści Adama Mickiewicza. O jego życiu prywatnym było wiadomo niewiele i dopiero za sprawą mediów społecznościowych fani mogą przekonać się o jego poczuciu humoru i dystansie do siebie. Najlepszym tego dowodem jest ostatni wpis na Instagramie, gdzie aktor zamieścił zdjęcie w bardzo sportowym wydaniu, które nie do końca pasuje do utrwalonego w mediach wizerunku. Post opatrzył zabawny podpisem: "Typ Starszy". Co ciekawe, do wpisu odniosła się żona aktora, która w komentarzu napisała: "ale z wózkiem!"

 Michał Żebrowski w dresie

Ostatni post na Instagramie Michała Żebrowskiego rozbawił jego fanów. Internauci docenili jego poczucie humoru i sami chętnie komentowali najnowsze zdjęcie. Okazuje się, że strój aktora wywołał lawinę skojarzeń. "Strach się bać", "Wygląda na takiego, co pyta na dzielni, czy masz jakiś problem", "Myślałam, że to jakiś warszawski słynny raper", "Proszę się nie obrazić myślałam, że to Pan menel wiozący puszki w wózku i ktoś mu zrobił zdjęcie.... dopiero jak się przyjrzałam, to poznałam. Chyba pora iść spać", "Myślałem, że to zdjęcie Mietka żula z wózkiem do transportu złomu", "Przeczytałam typ straszy i już miałam napisać, że faktycznie i że szykuje się dobre Halloween, a potem zdałam sobie sprawę, ze jestem po prostu zmęczona, więc zostawię tutaj serduszko", "Dresik miastowy", "Portfel bym oddala w ciemnej ulicy" - pisali fani. 

Zobacz także:

Zobacz wideo: Najnowsze informacje ze świata gwiazd

Najnowsze informacje ze świata gwiazd
Najnowsze informacje ze świata gwiazd

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Bławicki/East News

Pozostałe wiadomości