Gwiazdy

Michał Żebrowski na uroczym zdjęciu z córką. "Będzie księżniczką tatusia"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Michał Żebrowski

Kilka tygodni temu Michał i Aleksandra Żebrowscy po raz czwarty zostali rodzicami. Mają już trzech synów, a teraz na świat przyszła ich pierwsza córka. Aktor pochwalił się w mediach społecznościowych piękną fotografią z pociechą. Fani nie mają wątpliwości, że łączy ich wyjątkowa więź.

Michał i Aleksandra Żebrowscy - związek

Aleksandra i Michał Żebrowscy są jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. W 2009 roku wzięli ślub, a już rok później urodził się ich pierwszy syn Franciszek. Aktor i jego żona marzyli o tym, by mieć dużą rodzinę, dlatego w 2013 roku przyszedł na świat drugi syn Henryk, a 7 lat później kolejny - Feliks.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Aktor i jego żona spełniają się w roli rodziców, więc nic dziwnego, że postanowili ponownie zostać rodzicami. Ola kilka miesięcy temu zdradziła, że znów zostanie mamą. Wyznała wówczas, że choć z Michałem oczekują czwartego malucha, to tak naprawdę jest to jej ósma ciąża.

Pod koniec lipca tego roku Żebrowska urodziła córkę. Jako pierwszy podał tę informację w mediach dumny tata.

Michał Żebrowski na zdjęciu z córką

Córka Żebrowskich niedawno skończyła miesiąc. Jest oczkiem w głowie rodziców, co Aleksandra często pokazuje w mediach społecznościowych. Tym razem to Michał postanowił opublikować na Instagramie urocze zdjęcie z dziewczynką. Leżą razem na łóżku, a tata czule wpatruje się w swoją pociechę.

Fotografia poruszyła internautów. - "To jest to tatine spojrzenie", "Tata chyba zakochany w córeczce", "Panie Michale, najpiękniejsza rola na świecie", "Zapatrzony. To jest miłość", "Piękne ujęcie", "Ona już wie, że będzie księżniczką tatusia", "Nie potrzeba słów", "Słodkie zdjęcie" - czytamy w komentarzach opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości