Michael Douglas uwiecznił pierwsze spotkanie z wnukiem. Mały Ryder jest uroczy

Aktualizacja:

Michael Douglas pod koniec zeszłego roku po raz kolejny został dziadkiem. Niestety z powodu pandemii gwiazdor mógł spotkać się z małym Ryderem dopiero miesiąc po narodzinach dziecka. Wyjątkową chwilę aktor uwiecznił na zdjęciu, a wzruszającym kadrem podzielił się z fanami w mediach społecznościowych.

Michael Douglas – spełniony aktor i szczęśliwy dziadek

Michael Douglas to hollywoodzki aktor, producent filmowy, scenarzysta i laureat Oscara za rolę w filmie "Wall Street". 76-letni gwiazdor w zeszłym miesiącu został po raz drugi dziadkiem. O narodzinach małego Rydera poinformowali w mediach szczęśliwi rodzice - Cameron Douglas oraz jego wieloletnia partnerka Viviane Thibes.
- Wylądował na planecie Ziemia. Witaj, mój synu… Ryder T. Douglas. – napisał chwilę po narodzinach syna Cameron.
Po miesiącu od narodzin wnuka Michael Douglas wreszcie mógł się spotkać z nowym członkiem rodziny. Wcześniej było to niemożliwe ze względu na kwarantannę.
- Minął już miesiąc, ale Michael Douglas nie mógł spotkać się ani ze swoim synem ani wnukiem z powodu pandemii koronawirusa. To zdjęcie jest zapisem pierwszego spotkania - mówiła Sandra Hajduk.

Michael Douglas na zdjęciu z wnukiem

Szczęśliwy Michael Douglas nareszcie zobaczył się z wnukiem. Moment ten został uwieczniony na rodzinnej fotografii, którą aktor pochwalił się w sieci. Trzeba przyznać, że kadr, na którym dumny dziadek trzyma w swych ramionach małego chłopca, wygląda wzruszająco.
- Pierwszy raz zobaczyłem mojego miesięcznego wnuka, Rydera – czytamy pod zdjęciem.
Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo gratulacji. Fani licznie komentowali uroczą fotkę i życzyli całej rodzinie dużo zdrowia.
- Jaki on piękny. Gratulacje - piszą internauci.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości