Gwiazdy

TVN Style szuka nowej prowadzącej "Miasta Kobiet"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Daria Pacańska
Olga Legosz o "Mieście Kobiet"
Olga Legosz o "Mieście Kobiet"
wideo 2/6

Olga Legosz ma za sobą dwa udane sezony programu "Miasto Kobiet". Widzowie TVN Style docenili ją za niezwykłą energię, bezkompromisowość i rzeczowe podejście do poruszanych tematów. Charyzmatyczna prowadząca postanowiła jednak zakończyć niezwykłą przygodę z formatem, otwierając tym samym nowy rozdział w jego historii.

Olga Legosz o programie "Miasto Kobiet"

Nowa odsłona programu "Miasto Kobiet" podbiła serca widzów TVN Style, a wszystko to za sprawą ważnych tematów, inspirujących gości i wyjątkowych prowadzących. Marzena Rogalska, Olga Legosz i Aleksandra Kwaśniewska przez dwa sezony pochylały się nad rozmaitymi problemami i prowadziły ciekawe dyskusje z zapadającymi w pamięć rozmówcami.

- To są bardzo przejmujące historie, które dotykają emocji innych. Myślę, że one we mnie zostaną na zawsze (...). Doświadczyłam różnych, często bardzo przejmujących przygód. To było super - oceniła Olga Legosz w rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl, Darią Pacańską.

"Miasto Kobiet" z nową prowadzącą

Olga Legosz nie pojawi się w kolejnym sezonie popularnego formatu. Uznana ekspertka w dziedzinie HR, autorka ważnych kampanii społecznych i współzałożycielka dwóch prężnie działających fundacji pragnie skupić się na innych obowiązkach.

- Przerywam tę przygodę. Nie wiem, czy na zawsze, ale na pewno w trzecim sezonie nie wezmę udziału - przyznała rozmówczyni Darii Pacańskiej, jednocześnie zwracając uwagę na szereg wyzwań zawodowych, stanowiących nieodłączny element jej codzienności.

- Jestem z zawodu HR-owcem, specjalizuję się w aktywizacji zawodowej. Teraz, ze względu na sytuację w Ukrainie, jako Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką mamy dużo programów i aktywności pomagającej w mieście Warszawa i innych miastach na Mazowszu (...). Dni nagrań i te programy aktywizacyjne się zwyczajnie wykluczały - wyjaśniła gospodyni "Miasta Kobiet".

Decyzja Olgi Legosz niesie za sobą ważne zmiany, które nie pozostaną obojętne widzom TVN Style. Niebawem w programie "Miasto Kobiet" pojawi się nowa prowadząca, która wspólnie z Marzeną Rogalską i Aleksandrą Kwaśniewską stawi czoła kolejnym przejmującym tematom. Premierowe odcinki "Miasta kobiet" już we wrześniu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości